Loading notikumi

GORS. “Sapņi, mīlestūba un miers”. LNSO festivāls “Vasarnīca”

20. augusts plkst. 21:00 - 22:30

15.00EUR – 20.00EUR

Dream Teller: Kristīne LIEDE – balss un kompozīcijas, Edgars CĪRULIS – klavieres un kompozīcijas, Svens VILSONS – ģitāras, Jānis RUBIKS – bass, Rūdolfs DANKFELDS – sitaminstrumenti

Apvienība Dream Teller, kuru radījis džeza pianists un komponists Edgars Cīrulis kopā ar dziedātāju Kristīni Liedi, tika izveidota ar mērķi iedvesmot klausītājus dzīvot apzināti un nebaidīties no savas balss. Paši mūziķi teic: “Līdzīgi kā sapņi mums dod padomus dzīvē par nākamajiem soļiem, ko spert, šīs apvienības skaņdarbi satur mācības, kuras autori izdzīvojuši un uzskatījuši par svarīgām, lai dalītos. Tās ir kā mazas atslēgas uz pamatvērtībām: nosvērtību, līdzjūtību, mīlestību un mieru. Pandēmijas iespaidā mēs bijām spiesti atkāpties no koncertdzīves un atskatīties uz savu līdzšinējo radošo dzīvi. Secinot, ka, arvien juceklīgākos laikos dzīvojot, ir grūti rast iekšējo mieru un balansu, mēs nolēmām radīt jaunu autorprogrammu, kas atspoguļotu mūsu abu personīgo pašizziņas ceļu. Mēs abi esam dziļi ieinteresēti cilvēka zemapziņā un tās mijiedarbībā ar dabas spēkiem, kā arī sapņu nozīmē mūsu ikdienā, tāpēc centrējam mūzikas materiālu ap šīm tēmām.” Kopā ar ansambļa kodolu būs viņu labi draugi – ģitārists Svens Vilsons, kontrabasists Jānis Rubiks un sitaminstrumentālists Rūdolfs Dankfelds.

Ņemot vērā epidemioloģisko situāciju, šobrīd piedāvājam rezervēt biļetes. To iespējams izdarīt, sazinoties ar Lielās ģildes vai Latgales vēstniecības GORS kasi, norādot savu vārdu, uzvārdu, telefona numuru un/vai e-pasta adresi, izvēlēto koncertu vai komplektu, vēlamo cenu kategoriju. Biļešu iegāde būs iespējama pēc drīzumā pieejamās informācijas par klātienes pasākumu pieejamību vasarā.

Latgales vēstniecība GORS:
Kase: darbadienās 12.00-18.00
64633303; koncertzale@rezekne.lv

LIELĀ ĢILDE:
Kase: darbadienās 12.00-18.00
67213643; kase@lnso.lv

Detaļas

Datums:
20. augusts
Laiks:
21:00 - 22:30
Izmaksas:
15.00EUR – 20.00EUR
Kategorijas:
,
Mājaslapa:
https://www.latgalesgors.lv/lv/sapni-milestiba-un-miers-lnso-festivals-vasarnica

Organizators

Austrumlatvijas koncertzāle, SIA