Loading notikumi
  • Šis notikums ir pagājis.

GORS. Rūdolfa Kugrēna stāvizrāde “Plezīrs”

12. janvāris, 2019 plkst. 19:00 - 20:30

Savā jaunajā izrādē Rūdolfs Kugrēns “Plezīrs” padziļināti pievērsies cilvēku savstarpējās komunikācijas pētniecībai. Daloties ar saviem trāpīgajiem novērojumiem, komiķis ieskicēja situācijas, kurās pensionāri izliekas jauni, kamēr jaunieši jūtas paši pieaugušākie, kāda būtu patiesākā un piemērotākā vērtēšanas sistēma taksometra vadītājiem un kādas jaunas pieredzes iespējams gūt sporta nometnēs.

Rūdolfs Kugrēns ir Latvijas jaunās paaudzes stāvkomēdijas jeb stand-up zināmākais pārstāvis. “Plezīrs” ir jau piektā Rūdolfa stāvizrāde, sekojot izrādēm “Ikdieņi”, “Fiasko”, “NēNuJā”, un “Prieks”. Rūdolfs atpazīstamību guvis arī kā viens no Sarunu festivāla “Lampa” “Politiķu cepiena” veidotājiem, kā arī šobrīd vada raidījumu par šova “X faktors” aizkulisēm – “Extra faktors” un basketbola raidījumu “Ūdenszeļļi”.

Sākums: 19.00 (Vēlams nekavēt)Biedrība “Zib-Te”Biedrība “Zib-Te”B
Izrādes ilgums: Virs stundas, zem divām
Dresscode: Tā, lai pašiem nav kauns

Biļetes cena: 12,00 EUR

Bērni līdz 7 gadu vecumam pasākumā var netikt ielaisti. Pusstundu pirms pasākuma sākuma sāk darboties bērnu istaba, kas pieejama bērniem vecumā no trīs līdz septiņiem gadiem. Bērnu istabas apmeklējums ir bez maksas. Pirms tam lūgums pieteikties, zvanot +371 64633303.

Informējam, ka pasākuma laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā u.tml.

Ja Jūs nevēlaties tikt fotografēts vai filmēts, Jums ir tiesības pieprasīt, lai šādas darbības attiecībā uz Jums netiek veiktas. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, sazinoties ar personas datu apstrādes pārzini – SIA “Austrumlatvijas koncertzāle” administrāciju klātienē, Rēzeknē, Pils ielā 4; zvanot 646 33303 vai rakstot koncertzale@rezekne.lv.

Detaļas

Datums:
12. janvāris, 2019
Laiks:
19:00 - 20:30
Kategorijas:
,
Mājaslapa:
https://latgalesgors.lv/lv/plezirs-rudolfa-kugrena-stavizrade

Organizators

Biedrība “Zib-Te”