Loading notikumi

GORS. “Rikši”. 10. postfolkloras grupas desmitgades svinības

4. septembris plkst. 18:00 - 20:00

10.00EUR – 15.00EUR
Pyrma 3653 dīnu 5 Latgolys jaunīši Reigā saguoja kūpā,
Pyrma 520 nedeļu jī pajieme sovus muzykys instrumentus,
Pyrma 120 mienešu jī suoka spēlēt i dzīduot tautysdzīsmis sovā sajiutā,
Pyrma 20 pusgodu kūpā byušona puorsavierte energejis i azarta spruodzīnī,
Pyrma 10 godu dzyma postfolklorys grupa <<RIKŠI>>
Labie notikumi ir jāsvin, un šajā laikā par pozitīvo ir jārunā divtik stipri, tāpēc arī Latgales jauniešu postfolkloras grupa <<RIKŠI>> savu pirmo rikšošanas desmitgadi grib nosvinēt kā pienākas. Tā, lai emocijas sit augstu vilni, tā lai gribas līdzi dziedāt, tā lai būtu grūti nosēdēt savos krēslos, tā lai prieks un smaids pašiem un mīļajiem, uzticīgajiem skatītājiem un klausītājiem. Un, protams, tam jānotiek GORĀ, kur piedzīvotas gan iepriekšējo albumu prezentācijas, gan daudzas burvīgas uzstāšanās citos koncertos. Nedaudz tikai no īstās dzimšanas dienas janvārī jāpagaida, lai vienīgais, ar ko viens otru var aplipināt, ir pozitīvisma lādiņš. Tāpēc pirmā cerība – Pirmās Lieldienas.
Desmit gadu laikā piedzīvots daudz – kā kuģi nosauksi, tā tas arī brauks. Grupas pūrā ir neskaitāmi koncerti un ārzemju braucieni, danču vakari, dalība festivālos un 3×3 nometnēs, kā arī sadarbība ar latviešiem svešumā un trīs diski – “Pa pyrmam.”, “Sieju sovu” un “trīp!”. Vēl aizvien pieci Latgales jaunieši godā ceļ mūsu mantojumu – tautasdziesmu, un iekrāso to sev tuvā un mīļā skanējumā. Akordeons, vijole, mandolīna, basģitāra un bungas savijas kopā ar jauniešu balsīm, un spēcīgi izskan ne tikai latgaliešu, bet arī citu novadu tautas mūzika mūsu dienu skanējumā.
Svinēsim kopā!
GORS Kultūras vēstnieku programmas dalībniekiem biļetes ar 10% atlaidi, veicot pirkumu kasēs vai Latgales vēstniecības GORS biļešu sistēmas klienta profilā. Kasēs lūgums uzrādīt karti pirms pirkuma veikšanas.
Ieeja koncertzālē un pasākumā tikai ar mutes un deguna aizsegu.

Bērnistaba, kamēr spēkā pulcēšanās ierobežojumi ar distancēšanos, diemžēl nebūs pieejama. 

Vēršam apmeklētāju uzmanību tam, ka tiks ievēroti visi valsts noteiktie drošības pasākumi. Aicinām izvērtēt savu veselības stāvokli un neapmeklēt pasākumu, ja Jums ir elpceļu infekcijas slimības simptomi (drudzis, klepus, elpas trūkums), kā arī ja Jums ir noteikts pienākums ievērot pašizolāciju, mājas karantīnu vai stingras izolācijas nosacījumus.

Iegādājoties biļeti uz šo pasākumu, Jūs apliecināt, ka:
– ievērosiet visus ‘Covid-19’ izplatības ierobežošanai ieviestos drošības pasākumus, informācija par kuriem būs pieejama arī koncerta norises vietā;
– respektēsiet koncerta organizatoru norādījumus norises vietā – par apmeklētāju plūsmas organizāciju, par higiēnas prasību ievērošanu, dezinfekcijas līdzekļu pieejamību u. c.

Informējam, ka pasākuma laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā u.tml.

Ja Jūs nevēlaties tikt fotografēts vai filmēts, Jums ir tiesības pieprasīt, lai šādas darbības attiecībā uz Jums netiek veiktas. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, sazinoties ar personas datu apstrādes pārzini – SIA “Austrumlatvijas koncertzāle” administrāciju klātienē, Rēzeknē, Pils ielā 4; zvanot 646 33303 vai rakstot koncertzale@rezekne.lv.

Detaļas

Datums:
4. septembris
Laiks:
18:00 - 20:00
Izmaksas:
10.00EUR – 15.00EUR
Kategorijas:
,
Mājaslapa:
https://www.latgalesgors.lv/lv/riksi-10-postfolkloras-grupas-desmitgades-svinibas

Organizators

Austrumlatvijas koncertzāle, SIA