Loading notikumi
  • Šis notikums ir pagājis.

GORS. Reinis Zariņš koncertprogrammā “Nakts dziesmas”

19. janvāris plkst. 18:00 - 19:30

€10.00 – €13.00

2019. gada 19. janvārī Latgales vēstniecības GORS Mazajā zālē satikšanās ar pianistu Reini Zariņu koncertprogrammā “Nakts dziesmas”. Iecerēto koncertprogrammu pats mūziķis raksturo kā muzikālas vīzijas par cilvēku naktī.

Reinis Zariņš ir viens no Latvijas izcilākajiem pianistiem, vairākkārtējs Lielās mūzikas balvas laureāts. Viņa interpretācijas ir sajūsminājušas klausītājus daudzviet pasaulē – gan Ņujorkas Kārnegi un Steinveja zālēs, gan Amsterdamas “Concertgebouw”, gan arī Vigmora zālē Londonā. Kaut arī Reinis ar savu ģimeni dzīvo Londonā, viņš ir patiess Latvijas patriots, un to apliecina gan dzimtenē sniegtie koncerti, gan latviešu mūzikas izvēle savās koncertprogrammās, gan arī latviešu autoru jaundarbu pirmatskaņojumi – tā par Reini raksta Latvijas Radio.

Latgales vēstniecībā GORS allaž esam bijuši Reiņa snieguma lutināti – gan piedzīvojot jaunu koncertprogrammu pirmatskaņojumus (piemēram, 2017. gada septembrī “Skaņu katedrāles”), gan neparastu uzvedumu pirmizrādes (kā “Gadalaiki”). 2019. gada janvārī Latgales vēstniecības GORS Mazajā zālē piedzīvosim koncertprogrammu “Nakts dziesmas”.

GORS Kultūras vēstnieku programmas dalībniekiem biļetes ar 30% atlaidi, veicot pirkumu kasēs vai Latgales vēstniecības GORS biļešu sistēmas klienta profilā. Kasēs lūgums uzrādīt karti pirms pirkuma veikšanas.

Bērni līdz 7 gadu vecumam pasākumā netiks ielaisti. Pusstundu pirms pasākuma sākuma sāk darboties bērnu istaba, kas pieejama bērniem vecumā no trīs līdz septiņiem gadiem. Bērnu istabas apmeklējums ir bez maksas. Pirms tam lūgums pieteikties, zvanot +371 64633303.

Informējam, ka pasākuma laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā u.tml.

Ja Jūs nevēlaties tikt fotografēts vai filmēts, Jums ir tiesības pieprasīt, lai šādas darbības attiecībā uz Jums netiek veiktas. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, sazinoties ar personas datu apstrādes pārzini – SIA “Austrumlatvijas koncertzāle” administrāciju klātienē, Rēzeknē, Pils ielā 4; zvanot 646 33303 vai rakstot koncertzale@rezekne.lv.

Detaļas

Datums:
19. janvāris
Laiks:
18:00 - 19:30
Izmaksas:
€10.00 – €13.00
Kategorijas:
,
Mājaslapa:
https://latgalesgors.lv/lv/reinis-zarins-nakts-dziesmas-koncertprogramma

Organizators

Austrumlatvijas koncertzāle, SIA