Loading notikumi
  • Šis notikums ir pagājis.

GORS. Popiela “Village VS. City Royal Battle”

21. novembris, 2019 plkst. 17:00 - 19:00

5.00EUR

ARPC Jauniešu atvērtais centrs “JACis” aicina Rēzeknes un Latgales jauniešu komandas pieteikties ikgadējam pasākumam “Pop iela”. Šogad konkursa tēma ir “Village VS City Royal battle”.

Jauniešu iemīļotais pasākums “Popiela” tiek rīkots jau 14. gadu pēc kārtas. Šajā pasākumā jauniešu grupas veido savus priekšnesumus – pop klipus – un demonstrē tos noslēguma pasākumā. Katru gadu konkursā piedalās jaunieši gan no Rēzeknes skolām, gan arī pārstāvji no Latgales novada skolām un organizācijām. Krāsaini, interesanti un radoši priekšnesumi tiek prezentēti ik gadu.

Informējam, ka pasākuma laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā u.tml.

Ja Jūs nevēlaties tikt fotografēts vai filmēts, Jums ir tiesības pieprasīt, lai šādas darbības attiecībā uz Jums netiek veiktas. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, sazinoties ar personas datu apstrādes pārzini – SIA “Austrumlatvijas koncertzāle” administrāciju klātienē, Rēzeknē, Pils ielā 4; zvanot 646 33303 vai rakstot koncertzale@rezekne.lv.

 

 

Detaļas

Datums:
21. novembris, 2019
Laiks:
17:00 - 19:00
Izmaksas:
5.00EUR
Kategorijas:
,
Mājaslapa:
https://latgalesgors.lv/lv/village-vs-city-royal-battle-popiela

Organizators

ARPC “Zeimuļs”