Loading notikumi
  • Šis notikums ir pagājis.

GORS. Muzikāla izrāde “Pifa Ziemassvētki”

5. decembris, 2021 plkst. 12:00 - 13:00

5.00EUR – 15.00EUR

Kā Pifs un viņa draugi gatavojas Ziemassvētkiem krusttētiņa Tontona un krustmātes Agates mājā? To uzzinās Latvijas Jaunatnes teātra  jaunās  muzikālās izrādes “Pifa Ziemassvētki” skatītāji. Izrādē skanēs daudzu paaudžu skatītāju iemīļotās komponista Ivara Vīgnera  dziesmas ar dzejnieka Jāņa Petera tekstiem. Lomās – Edgars Lipors, Jānis Kirmuška, Sandis Bergholds, Laila Kirmuška, Pēteris Šogolovs un Vita Baļčunaite. Iestudējumā piedalās TDA “Dzintariņš”. Iestudējuma režisors – Jānis Mūrnieks, producents Juris Millers.

Biļetes uz pasākumu ir jāiegādājas katram apmeklētājam, neatkarīgi no vecuma. Bērniem līdz 5 gadu vecumam, kas sēž vecākam klēpī, var iegādāties ieejas biļeti – 5,00 eiro.

Informējam, ka pasākuma laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā u.tml.

Ja Jūs nevēlaties tikt fotografēts vai filmēts, Jums ir tiesības pieprasīt, lai šādas darbības attiecībā uz Jums netiek veiktas. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, sazinoties ar personas datu apstrādes pārzini – SIA “Austrumlatvijas koncertzāle” administrāciju klātienē, Rēzeknē, Pils ielā 4; zvanot 646 33303 vai rakstot koncertzale@rezekne.lv.

Detaļas

Datums:
5. decembris, 2021
Laiks:
12:00 - 13:00
Izmaksas:
5.00EUR – 15.00EUR
Kategorijas:
,
Mājaslapa:
https://biletes.latgalesgors.lv/lv/pifa-ziemassvetki-muzikala-izrade

Organizators

Producents.lv, SIA