Loading notikumi

GORS. Muzikālā izrāde bērniem “Zilais traktors”

21. decembris plkst. 18:00 - 19:00

6.00EUR – 17.00EUR

Pasākums ir pārcelts no 14. maija uz 21. decembri. Nopirktās biļetes ir derīgas – tās nav nepieciešams apmainīt.

Visiem bērniem patīk “Zilais traktors” (“Синий трактор”). Tagad to varēs satikt arī uz skatuves – lielās lelles, jautras dziesmas, sirsnīgi joki, kurus izbaudīs ne tikai vismazākie bērni, bet arī pieaugušie.

Galvenais varonis, Zilais traktors, dodas pastaigā, taču apmaldās. Tāpēc viņa jaunie draugi – Profesors, meitene Maša un zēns Petja – dodas piedzīvojumiem pilnos meklējumos.

Šajā pasakā nav ļauno tēlu – bērni dejos, smiesies un priecāsies par pozitīvo piedzīvojumu. Katrā numurā ir paredzēti interaktīvi elementi, kas mazajam skatītājam ļaus izkustēties, atrodoties turpat, savā sēdvietā. Stāsta pamatā ir vienkāršs un pat vismazākajiem skatītājiem saprotams sižets, ko papildina muzikālās spēles.

Oficiāla šova mājaslapa – www.s-traktorshow.ru

Pasākums ieteicams no divu gadu vecuma. Izrādes valoda – krievu.

Informējam, ka pasākuma laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā u.tml.

Ja Jūs nevēlaties tikt fotografēts vai filmēts, Jums ir tiesības pieprasīt, lai šādas darbības attiecībā uz Jums netiek veiktas. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, sazinoties ar personas datu apstrādes pārzini – SIA “Austrumlatvijas koncertzāle” administrāciju klātienē, Rēzeknē, Pils ielā 4; zvanot 646 33303 vai rakstot koncertzale@rezekne.lv.

Detaļas

Datums:
21. decembris
Laiks:
18:00 - 19:00
Izmaksas:
6.00EUR – 17.00EUR
Kategorijas:
,
Mājaslapa:
https://latgalesgors.lv/lv/zilais-traktors-muzikala-izrade-berniem

Organizators

Baltijas Ritmi, SIA