Loading notikumi
  • Šis notikums ir pagājis.

GORS. LNSO vasarnīcas festivāla atklāšana “Jānis Ivanovs un jaunie”

23. augusts, 2019 plkst. 19:00 - 20:30

€5.00 – €10.00

Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra (LNSO) festivāla “LNSO vasarnīca” koncerti no 23. līdz 25. augustam notiks Rēzeknē, Latgales vēstniecībā GORS, un tajos izskanēs plaša akadēmiskās un neakadēmiskās mūzikas programma. Festivālā būs četri programmas virzieni: simfoniskais, izglītojošais, jaunradošais un izklaidējošais. Ikviens neatkarīgi no vecuma varēs atrast sev ko interesantu. Festivāla mākslinieku loks daudzveidīgs: Dānijas/Latvijas pūšaminstrumentu kvintets Carion, zviedru komponiste Brita Bīstrema, dāņu komponists Anderss Nordentofts, latviešu komponists Andris Dzenītis, Linda Leen, sitaminstrumentu ansamblis Perpetuum ritmico u. c. Uz “Vasarnīcu” aicinātas ģimenes, draugi, LNSO pastāvīgie klausītāji un visi, kas gatavi atklāt jaunas mākslas teritorijas.

“LNSO vasarnīcu 2019” šoreiz ievadīs starptautiski jauno komponistu meistarkursi, kuru dalībnieki speciāli veidotam kameransamblim rakstīs jaundarbus. Meistarkursus vadīs komponisti Andris Dzenītis un Anderss Nordentofts, savukārt ansambļa vadītājs un jaundarbu iestudētājs būs Jānis Stafeckis, kurš Rīgā vairāk pazīstams kā kontrabasists, bet Latgalē – kā Rēzeknes kamerorķestra diriģents.

23. augusta koncertā meistarklašu ansamblis spēlēs jauno talantu kompozīcijas, savukārt Rēzeknes kamerorķestris Jāņa Stafecka vadībā sniegs Jāņa Ivanova noslēpumaino un iespaidīgo mistēriju stīginstrumentiem Poema luttuoso.

Ar interesi gaidīsim, kā Latgales gaiss ietekmē jaunu komponistu sirdis un prātus!

Biļešu iepriekšpārdošanā pirmās 150 biļetes varēs iegādāties ar 40% atlaidi.

GORS Kultūras vēstnieku programmas dalībniekiem biļetes ar 30% atlaidi, veicot pirkumu kasēs vai Latgales vēstniecības GORS biļešu sistēmas klienta profilā. Kasēs lūgums uzrādīt karti pirms pirkuma veikšanas.

“LNSO vasarnīcu” rīko LNSO un Latgales vēstniecība GORS, un tas ir mūzikas festivāls ģimenei un draugiem jeb muzykys festivals saimei i draugim.

Bērni līdz 7 gadu vecumam pasākumā var netikt ielaisti. Pusstundu pirms pasākuma sākuma sāk darboties bērnu istaba, kas pieejama bērniem vecumā no trīs līdz septiņiem gadiem. Bērnu istabas apmeklējums ir bez maksas. Pirms tam lūgums pieteikties, zvanot +371 64633303.

Informējam, ka pasākuma laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā u.tml.

Ja Jūs nevēlaties tikt fotografēts vai filmēts, Jums ir tiesības pieprasīt, lai šādas darbības attiecībā uz Jums netiek veiktas. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, sazinoties ar personas datu apstrādes pārzini – SIA “Austrumlatvijas koncertzāle” administrāciju klātienē, Rēzeknē, Pils ielā 4; zvanot 646 33303 vai rakstot koncertzale@rezekne.lv.

Detaļas

Datums:
23. augusts, 2019
Laiks:
19:00 - 20:30
Izmaksas:
€5.00 – €10.00
Kategorijas:
,
Mājaslapa:
https://latgalesgors.lv/lv/janis-ivanovs-un-jaunie-lnso-vasarnica-festivala-atklasana

Organizators

LNSO un Latgales vēstniecība GORS