Loading notikumi
  • Šis notikums ir pagājis.

GORS. Latgaliešu dziesmu koncerts “Dzīšmu gruomota”

7. novembris, 2020 plkst. 18:00 - 20:00

12.00EUR – 20.00EUR
Iedvesmojoties no šī gada pavasarī izdotās latgaliešu dziesmu grāmatas “Muna dzīšmu gruomota”, Latgales vēstniecība GORS aicina uz latgaliešu dziesmu koncertu “Dzīšmu gruomota”, kurā skanēs gandrīz divi desmiti tautā mīlētu un labi zināmu latgaliešu dziesmu, kā arī kāda varbūt mazāk zināma. Visas koncertā iecerētās dziesmas atrodamas šogad izdotajā dziesmu grāmatā, dažas dziesmas piedzīvos jaunu skanējumu, dažām tas būs labi zināmais un gadiem pārbaudītais, bet visu papildinās arī video par katru dziesmu, atklājot tās rašanās un skanēšanas stāstus.
Koncertā “Dzīšmu gruomota” piedalīsies apvienības “Raxtu Raxti” mūziķi, Artūrs Uškāns, Guntis Rasims, Kristaps Rasims, Arnis Slobožaņins, Dainis Skutelis, Andris Baltacis, Guntra Kuzmina-Jukna un vokālā studija “Skonai”, Juris Vucāns, grupa “Latgales dāmu pops”, Juris Ostrovskis un Kārlis Kazāks.
Koncerts tiek rīkots sadarbībā ar biedrību “Latgolys Studentu centrs”. Koncerta norisi atbalsta Valsts kultūrkapitāla fonds.
GORS Kultūras vēstnieku programmas dalībniekiem biļetēm 10 % atlaide.
Iegādājoties biļeti uz šo pasākumu, Jūs apliecināt, ka:
– ievērosiet visus ‘Covid-19’ izplatības ierobežošanai ieviestos drošības pasākumus, informācija par kuriem būs pieejama arī koncerta norises vietā;
– respektēsiet koncerta organizatoru norādījumus norises vietā – par apmeklētāju plūsmas organizāciju, par higiēnas prasību ievērošanu, dezinfekcijas līdzekļu pieejamību u. c.
Kamēr pastāv pasākumu apmeklēšanas un distancēšanas ierobežojumi, bērnistaba slēgta.

Informējam, ka pasākuma laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā u.tml.

Ja Jūs nevēlaties tikt fotografēts vai filmēts, Jums ir tiesības pieprasīt, lai šādas darbības attiecībā uz Jums netiek veiktas. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, sazinoties ar personas datu apstrādes pārzini – SIA “Austrumlatvijas koncertzāle” administrāciju klātienē, Rēzeknē, Pils ielā 4; zvanot 646 33303 vai rakstot koncertzale@rezekne.lv.

Detaļas

Datums:
7. novembris, 2020
Laiks:
18:00 - 20:00
Izmaksas:
12.00EUR – 20.00EUR
Kategorijas:
,
Mājaslapa:
https://www.latgalesgors.lv/lv/dzismu-gruomota-latgaliesu-dziesmu-koncerts

Organizators

Austrumlatvijas koncertzāle, SIA