Loading notikumi
  • Šis notikums ir pagājis.

GORS. Koncerts klavierēm ar aktieri D. Spivakovski “Dialogi”

12. marts, 2019 plkst. 19:00 - 21:00

€10.00 – €20.00

2017. gada jūlijā notika koncerta klavierēm ar aktieri “Dialogi” pirmizrāde, kura pamatā ir slavenie stāsti un romāni, tādu autoru, kā K. Vonneguts, A. Kuprins, S. Dovlatovs, M. Zošenko.

Koncerts “Dialogi” ir pavisam jauns žanrs krievu teātra skatuvēs, tas ir kā saruna starp pianistu un aktieri, kurā katram ir sava pilnā balss. Koncerta mūzika ir cieši saistīta ar literāro sižeta līniju un aktiera darbu. Skatītāja priekšā notiks darbība, kurā aktiera un klavieru māksla parādīsies to autentiskajā formā bez iespējas slēpties aiz fonogrammām, dekorācijām, video sērijām un citiem mākslas “aizsargekrāniem”.

Mūziku koncertam rakstījis un izpildījis starptautisko konkursu laureāts, džeza pianists un komponists Jevgēnijs Borecs, kurš ir autors arī vairākiem solo albumiem, mūzikai filmām un teātra izrādēm. Izcilu autoru tekstus savā interpretācijā prezentēs slavenais krievu aktieris, Krievijas nopelniem bagāts mākslinieks Daniils Spivakovskis. Viņa neticamā meistarība jau sen zināma teātra publikai.

Viena koncerta laikā tiks prezentēts gandrīz viss teātra žanra spektrs: drāma, komēdija, traģēdija, satīra. Daniila Spivakoska un Evgēnija Borecsa “Dialogi” dod skatītājam pavisam jaunu izjūtu un ļauj daudz dziļāk ienirt plaši pazīstamo sižetu kopsakaros.

Koncerts divās daļās.

Bērni līdz 7 gadu vecumam netiek ielaisti. Pusstundu pirms pasākuma sākuma sāk darboties bērnu istaba, kas pieejama bērniem vecumā no trīs līdz septiņiem gadiem. Bērnu istabas apmeklējums ir bez maksas. Pirms tam lūgums pieteikties, zvanot +371 64633303.

Informējam, ka pasākuma laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā u.tml.

Ja Jūs nevēlaties tikt fotografēts vai filmēts, Jums ir tiesības pieprasīt, lai šādas darbības attiecībā uz Jums netiek veiktas. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, sazinoties ar personas datu apstrādes pārzini – SIA “Austrumlatvijas koncertzāle” administrāciju klātienē, Rēzeknē, Pils ielā 4; zvanot 646 33303 vai rakstot koncertzale@rezekne.lv.

Detaļas

Datums:
12. marts, 2019
Laiks:
19:00 - 21:00
Izmaksas:
€10.00 – €20.00
Kategorijas:
,
Mājaslapa:
https://latgalesgors.lv/lv/dialogi-koncerts-klavierem-ar-aktieri-d-spivakovski

Organizators

Devro tour, SIA