Loading notikumi
  • Šis notikums ir pagājis.

GORS. Komēdija bērniem un vecākiem “Māja zem varavīksnes”

26. novembris, 2019 plkst. 14:00 - 14:50

€8.00

Kam mājās ir Sunītis un Kaķīte, zina, cik daudz mīlestības un prieka tie sniedz mājiniekiem. Bet, vai Sunītis un Kaķīte spēj sadzīvot tikai divi vien, kad neviena nav mājās? Ko tad viņi dara? Spēlējas vai tieši otrādi – ķīvējas? Varbūt viņi pa kluso atver ledusskapi un apēd visus gardumus? Vai varbūt viņiem ir slepena eja, pa kuru viņi nemanāmi izslīd uz ielas? To un daudz ko citu jūs noskaidrosiet, ja atnāksiet uz izrādi “Māja zem varavīksnes”.

Šī ir jautra izrāde bērniem un skolotājām, kurā izrādes varoņi  interaktīvi iesaista mazos skatītājus izrādes notikumos. Kopā ar bērniem viņi centīsies noskaidrot: kas ir draudzība un kam tā vispār ir vajadzīga? Kāpēc ir jāmācās? Un kas ir labāk – kārtība vai nekārtība? Izrādē “Māja zem varavīksnes” gan varoņus, gan skatītājus sagaidīs daudz palaidnību un interesantu piedzīvojumu!

Autors un režisors – Armands Ekštets TV seriāla Sirdsmīļā Monika režisors
Izrāde paredzēta bērniem pirmskolas un sākumskolas vecumā, kā arī viņu vecākiem.
Izrādes valoda – latviešu.
GORS Kultūras vēstnieku programmas dalībniekiem biļetes ar 10% atlaidi, veicot pirkumu kasēs vai Latgales vēstniecības GORS biļešu sistēmas klienta profilā. Kasēs lūgums uzrādīt karti pirms pirkuma veikšanas.
Informējam, ka pasākuma laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā u.tml.
Ja Jūs nevēlaties tikt fotografēts vai filmēts, Jums ir tiesības pieprasīt, lai šādas darbības attiecībā uz Jums netiek veiktas. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, sazinoties ar personas datu apstrādes pārzini – SIA “Austrumlatvijas koncertzāle” administrāciju klātienē, Rēzeknē, Pils ielā 4; zvanot 646 33303 vai rakstot koncertzale@rezekne.lv.

Detaļas

Datums:
26. novembris, 2019
Laiks:
14:00 - 14:50
Izmaksas:
€8.00
Kategorijas:
,
Mājaslapa:
https://latgalesgors.lv/lv/maja-zem-varaviksnes-komedija-berniem-un-vecakiem

Organizators

Austrumlatvijas koncertzāle, SIA