Loading notikumi
  • Šis notikums ir pagājis.

GORS. Kinofestivāla atklāšanas koncerts “OPEN PLACE 2019”

14. augusts, 2019 plkst. 19:00 - 20:30

€7.00 – €12.00

VII starptautiskais Baltijas valstu īsfilmu kinofestivālā “Open Place 2019” piedalās: Jevgēnijs Kuliks (Евгений Кулик), Alika Smehova (Алика Смехова), Olga Prokofjeva (Ольга Прокофьева), Oļegs Haritonovs (Олег Харитонов), Lika Rulla (Лика Рулла), Iļja Jermolovs (Илья Ермолов), Rēzeknes bigbends (mākslinieciskais vadītājs – trombonists, džeza mūziķis Lauris Amantovs) un Andris Ērglis.

Koncertu vada Krievijas kino un teātra aktieris Maksims Averins (Максим Аверин).

Pasākums latviešu un krievu valodās.

Plkst. 18.00 pie Latgales vēstniecības GORS galvenās ieejas norisināsies arī festivāla “Open Place” viesu un dalībnieku – aktieru, filmu pārstāvju un festivāla žūrijas sagaidīšana uz sarkanā paklāja.

Starptautiskais īsfilmu kinofestivāls „Open Place” Rēzeknē aizsākās 2013. gadā ar mērķi popularizēt un sekmēt Baltijas jūras reģiona valstu kino attīstību, rosināt jaunu un talantīgu kino nozares profesionāļu pieredzes apmaiņu un sadarbību, kā arī veicināt Rēzeknes atpazīstamību.

VII starptautiskais Baltijas valstu īsfilmu kinofestivāls “Open Place 2019” Rēzeknē notiek no 14. līdz 18. augustam.

Informējam, ka pasākuma laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā u.tml.

Ja Jūs nevēlaties tikt fotografēts vai filmēts, Jums ir tiesības pieprasīt, lai šādas darbības attiecībā uz Jums netiek veiktas. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, sazinoties ar personas datu apstrādes pārzini – SIA “Austrumlatvijas koncertzāle” administrāciju klātienē, Rēzeknē, Pils ielā 4; zvanot 646 33303 vai rakstot koncertzale@rezekne.lv.

Detaļas

Datums:
14. augusts, 2019
Laiks:
19:00 - 20:30
Izmaksas:
€7.00 – €12.00
Kategorijas:
,

Organizators

Rēzeknes Kultūras un Tūrisma centrs