Loading notikumi
  • Šis notikums ir pagājis.

GORS. Kaisles drāmas pirmizrāde un audiovizuāla performance “Nekas mūs neapturēs”

13. oktobris, 2019 plkst. 14:00 - 16:30

€9.00

FILMAS “NEKAS MŪS NEAPTURĒS” PIRMIZRĀDE + REŽISORS UN AKTIERI. DZIED EVIJA VĒBERE, MIĶELIS PUTNIŅŠ u.c.

Kaisles drāma “Nekas mūs neapturēs” ir stāsts par harizmātisku personību — mūzikas producentu Ralfu (Andris Keišs), kurš sava nepiekāpīgā rakstura dēļ pārliecina sievu, mīļāko un nepilngadīgo meitu sadzīvot zem viena jumta.

Andra Gaujas jaunā filma ir provokatīvs skatījums uz vīrieša un sievietes mainīgo lomu mūsdienu ģimenē. Rēzeknes pirmizrādē piedalīsies filmas radošā komanda — režisors un aktieri, atbildot uz jautājumiem par filmu un daloties stāstos par filmēšanas aizkulisēm.

“Nekas mūs neapturēs” ir neparasti vizuāla filma, uzņemta pie leģendārajām Āraišu vējdzirnavām, uzbūvējot veselus divus daudzstāvu kinopaviljonus. Filmēts tika naktsmaiņās, iemūžinot neskaitāmus saules rietus un lēktus.

Pirms filmas pirmizrādes skatītājiem būs iespēja baudīt audiovizuālu performanci, kurā Evija Vēbere, Miķelis Putniņš, Rūdolfs Macats un Rinalds Maksimovs atskaņos skaņdarbus no filmas.

Scenārists un režisors: Andris Gauja
Lomās: Andris Keišs, Kristīne Nevarauska, Elza Gauja un Dārta Stepanova
Operators: Aleksandrs Grebņevs, LGC
Mākslinieks: Jurģis Krāsons
Filma nav ieteicama līdz 16 gadu vecumam. Bērni līdz 7 gadu vecumam pasākumā var netikt ielaisti. Pusstundu pirms pasākuma sākuma sāk darboties bērnu istaba, kas pieejama bērniem vecumā no trīs līdz septiņiem gadiem. Bērnu istabas apmeklējums ir bez maksas. Pirms tam lūgums pieteikties, zvanot +371 64633303.
Informējam, ka pasākuma laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā u.tml.
Ja Jūs nevēlaties tikt fotografēts vai filmēts, Jums ir tiesības pieprasīt, lai šādas darbības attiecībā uz Jums netiek veiktas. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, sazinoties ar personas datu apstrādes pārzini – SIA “Austrumlatvijas koncertzāle” administrāciju klātienē, Rēzeknē, Pils ielā 4; zvanot 646 33303 vai rakstot koncertzale@rezekne.lv.

Detaļas

Datums:
13. oktobris, 2019
Laiks:
14:00 - 16:30
Izmaksas:
€9.00
Kategorijas:
,
Mājaslapa:
https://latgalesgors.lv/lv/nekas-mus-neaptures-kaisles-dramas-pirmizrade-un-audiovizuala-performance

Organizators

Izlaiduma gads, biedrība