Loading notikumi
  • Šis notikums ir pagājis.

GORS. Jurijs Gaļcevs, Vjačeslavs Manučarovs. Estrādes teātra viesizrādē “Viltus slimnieks”

18. aprīlis, 2019 plkst. 18:00 - 20:30

€22.00 – €35.00

Sulīga, asa, enerģiska izrāde “Viltus slimnieks”, ko iestudējusi viena no vispieprasītākajām Krievijas režisorēm – Ņina Čusova.

Izsmalcinātas replikas, domu un vārdu spēles – laikmeti sajaucas, alūzijas pēkšņi kļūst acīmredzamas. Vjačeslavs Manučarovs tēlo viltus slimnieku tik labi, ka skatītājs sāk ticēt viņa pārliecībai – pasaulei tomēr var likt griezties apkārt sev. Bet, vai ir iespējams likt tai mīlēt… Naivums netiek piedots – medicīnas blēži, aptiekāri, priesteri un citi līdzīgie uzreiz ir klāt. Savukārt aktierspēles meistars Jurijs Gaļcevs spēlē vairākas lomas, pārvēršoties acu priekšā. Zilacainu viltnieku apkārt ir daudz, bet ir nepieciešams īsts varonis… Intriga uzņem apgriezienus, mīlestības kolīzijas notur spriedzi.

Nopurinot četru gadsimtu putekļus, «Viltus slimnieks» nokāpa no bibliotēkas plauktiem, lai teiktu: atbrīvojošie smiekli ir nepieciešami jebkurā laikmetā, jo muļķība, tāpat kā skopums, ir mūžīga. Bet pāri tam visam, protams, triumfē mīlestība.

Autors: Ž.-B. Moljērs
Izrādē piedalās: Jurijs Gaļcevs, Vjačeslavs Manučarovs, J. Mihailiks, I. Jaroševičs, S. Safronovs/А. Averkovs, T. Kalašnikova/ О. Pavļukova, L. Klimova, A. Kuhotkina, K. Petrovs, A. Tkačenko / M. Nasirova
Mākslinieks – P. Okuņevs, О. Šaišmelašvili
Muzikālais noformējums – N. Čusova
Gaismu mākslinieks – T. Mihalevskijs
Režisors – N. Čusova

Izrāde nav ieteicama līdz 12 gadu vecumam. Bērni līdz 7 gadu vecumam pasākumā var netikt ielaisti. Pusstundu pirms pasākuma sākuma sāk darboties bērnu istaba, kas pieejama bērniem vecumā no trīs līdz septiņiem gadiem. Bērnu istabas apmeklējums ir bez maksas. Pirms tam lūgums pieteikties, zvanot +371 64633303.

GORS Kultūras vēstnieku programmas dalībniekiem biļetes ar 10% atlaidi, veicot pirkumu vai Latgales vēstniecības GORS un Biļešu Servisa kasēs un internetā. Kasēs lūgums uzrādīt karti pirms pirkuma veikšanas.

Informējam, ka pasākuma laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā u.tml.

Ja Jūs nevēlaties tikt fotografēts vai filmēts, Jums ir tiesības pieprasīt, lai šādas darbības attiecībā uz Jums netiek veiktas. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, sazinoties ar personas datu apstrādes pārzini – SIA “Austrumlatvijas koncertzāle” administrāciju klātienē, Rēzeknē, Pils ielā 4; zvanot 646 33303 vai rakstot koncertzale@rezekne.lv.

Detaļas

Datums:
18. aprīlis, 2019
Laiks:
18:00 - 20:30
Izmaksas:
€22.00 – €35.00
Kategorijas:
,
Mājaslapa:
https://latgalesgors.lv/lv/viltus-slimnieks-jurijs-galcevs-vjaceslavs-manucarovs-arkadija-raikina-estrades-teatra-viesizrade

Organizators

Austrumlatvijas koncertzāle, SIA