Loading notikumi
  • Šis notikums ir pagājis.

GORS. Jefima Šifrina koncertprogramma “Bez trompetēm un bungām”

19. februāris plkst. 18:00 - 19:30

€12.00 – €25.00

Publika zina – Jefims Šifrins (Ефим Шифрин) ir spējīgs pārvērsties jebkurā tēlā un sasmīdināt pat visnopietnāko skatītāju zāli. Pilnīgi jaunā, divu stundu ilgā koncertprogrammā Latvijas skatītājus priecēs jauni monologi, piepildīti ar labestību un humoru, kuri liks gan smieties, gan nedaudz skumt. Jefima Šifrina koncertprogrammā “Bez trompetēm un bungām” koncerta apmeklētāji dzirdēs un redzēs gan mīļotā mākslinieka slavenākos priekšnesumus, kuri šodien veido estrādes zelta fondu, gan jaunas dziesmas. Šifrina koncertos neiztikt bez pārsteigumiem, kurus piemin pats mākslinieks. Bet tie paliek kā intriga, ko uzzinās tikai koncerta apmeklētāji. Saskarsme ar publiku sola siltu un patiesu gaisotni, kā tas notiek, kad satiekas seni un labi draugi.

GORS Kultūras vēstnieku programmas dalībniekiem biļetes ar 10% atlaidi, veicot pirkumu vai Latgales vēstniecības GORS un Biļešu Servisa kasēs un internetā. Kasēs lūgums uzrādīt karti pirms pirkuma veikšanas.

Bērni līdz 7 gadu vecumam pasākumā var netikt ielaisti. Pusstundu pirms pasākuma sākuma sāk darboties bērnu istaba, kas pieejama bērniem vecumā no trīs līdz septiņiem gadiem. Bērnu istabas apmeklējums ir bez maksas. Pirms tam lūgums pieteikties, zvanot +371 64633303.

Informējam, ka pasākuma laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā u.tml.

Ja Jūs nevēlaties tikt fotografēts vai filmēts, Jums ir tiesības pieprasīt, lai šādas darbības attiecībā uz Jums netiek veiktas. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, sazinoties ar personas datu apstrādes pārzini – SIA “Austrumlatvijas koncertzāle” administrāciju klātienē, Rēzeknē, Pils ielā 4; zvanot 646 33303 vai rakstot koncertzale@rezekne.lv.

Detaļas

Datums:
19. februāris
Laiks:
18:00 - 19:30
Izmaksas:
€12.00 – €25.00
Kategorijas:
,
Mājaslapa:
https://latgalesgors.lv/lv/jefims-sifrins-bez-trompetem-un-bungam-koncertprogramma

Organizators

Austrumlatvijas koncertzāle, SIA