Loading notikumi
  • Šis notikums ir pagājis.

GORS. Jazz Orchestra of the Concertgebouw un Madeline Bell “Tribute to ray charles and stevie wonder”

2. jūnijs plkst. 16:00 - 17:30

€12.00 – €20.00

2. jūnijā Latgales vēstniecībā GORS viesosies Amsterdamas džeza orķestris “Jazz Orchestra of the Concertgebouw” un dziedātāja Madeline Bella (Madeline Bell) ar Reja Čārlza un Stīvija Vondera labākajām dziesmām koncertprogrammā “Tribute to Ray Charles and Stevie Wonder”.

Džeza orķestris “Jazz Orchestra of the Concertgebouw”, kuru dēvē arī par Eiropā labāko bigbendu, ir pasaulē slavenā Asterdamas “Concertgebouw” simfoniskā orķestra “jaunākais brālis”. Džeza orķestris dibināts 1996. gadā un apvieno 18 šī brīža talantīgākos Nīderlandes džeza mūziķus. Orķestris katru sezonu pulcē vairāk nekā desmitiem tūkstošu klausītāju ne tikai Eiropā, bet arī Dienvidamerikā, ASV, Āfrikā, Ķīņā un Japānā. Ar “Jazz Orchestra of the Concertgebouw” sadarbojas spoži solisti, vienu no kuriem – ASV dzimušo, bet Lielbritānijā dzīvojošo soula dziedātāju Madelini Bellu – varēs dzirdēt un redzēt arī Rēzeknē.

GORS Kultūras vēstnieku programmas dalībniekiem biļetes ar 10% atlaidi, veicot pirkumu kasēs vai Latgales vēstniecības GORS biļešu sistēmas klienta profilā. Kasēs lūgums uzrādīt karti pirms pirkuma veikšanas.

Bērni līdz 7 gadu vecumam pasākumā var netikt ielaisti. Pusstundu pirms pasākuma sākuma sāk darboties bērnu istaba, kas pieejama bērniem vecumā no trīs līdz septiņiem gadiem. Bērnu istabas apmeklējums ir bez maksas. Pirms tam lūgums pieteikties, zvanot +371 64633303.

Informējam, ka pasākuma laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā u.tml.

Ja Jūs nevēlaties tikt fotografēts vai filmēts, Jums ir tiesības pieprasīt, lai šādas darbības attiecībā uz Jums netiek veiktas. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, sazinoties ar personas datu apstrādes pārzini – SIA “Austrumlatvijas koncertzāle” administrāciju klātienē, Rēzeknē, Pils ielā 4; zvanot 646 33303 vai rakstot koncertzale@rezekne.lv.

Detaļas

Datums:
2. jūnijs
Laiks:
16:00 - 17:30
Izmaksas:
€12.00 – €20.00
Kategorijas:
,
Mājaslapa:
https://latgalesgors.lv/lv/tribute-ray-charles-and-stevie-wonder-jazz-orchestra-concertgebouw-un-madeline-bell

Organizators

Austrumlatvijas koncertzāle, SIA