Loading notikumi
  • Šis notikums ir pagājis.

GORS. Jaunā Rīgas teātra viesizrāde “Vectēvs”

25. maijs plkst. 18:00 - 21:10

€5.00 – €15.00

Jaunā Rīgas teātra viesizrādē “Vectēvs” starplauks ir zemes josla, kas atrodas starp pretinieku pozīcijām. Joslas platums ir atkarīgs no vietas topogrāfiskajām īpatnībām. Reizēm šī josla ir tik šaura, ka var dzirdēt, kā otrā pusē sarunājas. 1945. gada ziemā Kurzemes cietoksnī bija gadījumi, kad abās ierakuma pusēs runāja latviski.Abi mani vectēvi krita. Viens – sarkanarmietis, otrs – leģionārs. Es mēģinu saprast – kāpēc?

2008./2009. sezonas Spēlmaņu nakts balva Latviešu autora iestudējums
2008./2009. sezonas Skatītāju balva– Labākā izrāde
Izrāde iekļauta Baltijas Drāmas foruma 2017 programmā

Cilvēks, kurš meklē vectēvu – Vilis Daudziņš
Režisors – Alvis Hermanis
Mākslinieks – Uģis Bērziņš
Teksta autors – Vilis Daudziņš

Izrāde 2 cēlienos.

Izrāde ieteicama no 12 gadu vecuma.Pirmizrāde 2009. gada 16. janvārī

GORS Kultūras vēstnieku programmas dalībniekiem biļetes ar 10% atlaidi, veicot pirkumu kasēs vai Latgales vēstniecības GORS biļešu sistēmas klienta profilā. Kasēs lūgums uzrādīt karti pirms pirkuma veikšanas.

Bērni līdz 7 gadu vecumam pasākumā var netikt ielaisti. Pusstundu pirms pasākuma sākuma sāk darboties bērnu istaba, kas pieejama bērniem vecumā no trīs līdz septiņiem gadiem. Bērnu istabas apmeklējums ir bez maksas. Pirms tam lūgums pieteikties, zvanot +371 64633303.

Informējam, ka pasākuma laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā u.tml.

Ja Jūs nevēlaties tikt fotografēts vai filmēts, Jums ir tiesības pieprasīt, lai šādas darbības attiecībā uz Jums netiek veiktas. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, sazinoties ar personas datu apstrādes pārzini – SIA “Austrumlatvijas koncertzāle” administrāciju klātienē, Rēzeknē, Pils ielā 4; zvanot 646 33303 vai rakstot koncertzale@rezekne.lv.

Detaļas

Datums:
25. maijs
Laiks:
18:00 - 21:10
Izmaksas:
€5.00 – €15.00
Kategorijas:
,
Mājaslapa:
https://latgalesgors.lv/lv/vectevs-jauna-rigas-teatra-viesizrade

Organizators

Austrumlatvijas koncertzāle, SIA