Loading notikumi
  • Šis notikums ir pagājis.

GORS. Izrāde bērniem “Trīs kaķi, Jaungada dāvanas”

15. decembris, 2019 plkst. 17:00 - 18:00

€11.00 – €18.00

Jaunais gads jau pavisam drīz! Svētkus ar nepacietību gaida gan bērni, gan pieaugušie. Lūk, un kaķēni nolēma sagatavoties tā pamatīgi…

Rīts ģimenē sākās neparasti – mamma un tētis palika mājās, jo Jaungada svinēšanai jāpaspēj sarūpēt īstus svētkus! Bet jebkuriem labiem svētkiem nepieciešami priekšnesumi un dāvanas. Tā ka no paša rīta Karameļka, Koržiks un Kompots sāk gatavoties Jaunajam gadam!

Izrādē kaķēni kopā ar mazajiem skatītājiem uzzinās, kā vecākiem sarūpēt vislabāko dāvanu, kas patiks pilnīgi ikvienam, iemācīsies jauko Jaungada deju, nodziedās dziesmiņu un būs daudz jautrību!

Šovā skatītājus sagaida satikšanās ar varoņiem – kaķēniem Karameļku, Koržiku un Kompot, nu un, protams, Kaķeni Mammu un Kaķi Tēti; aizraujošas dejas, jautras dziesmas, joku jūra, aizraujošas, interaktīvas spēles ar bērniem un Jaungada eglīte svētku gaisotnē. Izrādes darbība notiks ne tikai uz skatuves, bet arī skatītāju zālē!

Pasākums ieteicams no divu gadu vecuma. Izrādes valoda – krievu.

Informējam, ka pasākuma laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā u.tml.

Ja Jūs nevēlaties tikt fotografēts vai filmēts, Jums ir tiesības pieprasīt, lai šādas darbības attiecībā uz Jums netiek veiktas. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, sazinoties ar personas datu apstrādes pārzini – SIA “Austrumlatvijas koncertzāle” administrāciju klātienē, Rēzeknē, Pils ielā 4; zvanot 646 33303 vai rakstot koncertzale@rezekne.lv.

Detaļas

Datums:
15. decembris, 2019
Laiks:
17:00 - 18:00
Izmaksas:
€11.00 – €18.00
Kategorijas:
,
Mājaslapa:
https://latgalesgors.lv/lv/tris-kaki-jaungada-davanas-izrade-berniem

Organizators

V events agency, SIA