Loading notikumi
  • Šis notikums ir pagājis.

GORS. “Invisible life”. Drāma

27. augusts, 2021 plkst. 21:00 - 23:20

10.00EUR – 12.00EUR

Kino vakars uz Jumta terases ar īpašu, filmai pieskaņotu dzērienu no kafejnīcas ZĪDS.

Latgales vēstniecība GORS aicina uz satikšanās festivālu #VASALIGORĀ. Visas vasaras garumā notiks vakara koncerti sestdienās, kino vakari pirmdienās un piektdienās, pasākumi bērniem, mākslas izstādes un piedzīvojums koncertzālē – “Izlaušanās”.

Šobrīd kino tiekamies ar apmeklētājiem, kuri ir izslimojuši, vakcinējušies vai testēti!

Ienākšana kino ar derīgu digitālo Covid-19 sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu, kas parāda, ka persona ir:

  • Vakcinējusies pret Covid-19 (apliecina, ka ir pagājušas četrpadsmit dienas pēc pilna vakcinācijas kursa (“Pfizer- BioNTech”, “Moderna” un “Janssen” vakcīna) vai ir pagājušas no divdesmit divām līdz deviņdesmit dienām pēc vakcīnas “Vaxzevria” (AstraZeneca) pirmās devas saņemšanas un uzreiz pēc “Vaxzevria” otrās devas saņemšanas);
  • Pēdējā pusgada laikā ir pārslimojusi Covid-19;

Riodežaneiro, pagājušā gadsimta 50. gadi.
Māsas Eiridīke un Gida dzīvo kā viena dvēsele un sapņo dažādus sapņus. Eiridīke grib kļūt par pianisti un mācīties Vīnē, bet Gida alkst pēc brīvības. Viņa aizbēg no mājām kopā ar mīļāko cerībā rast paradīzi tālajā Grieķijā.
Visa būtu labi, bet meitenes diemžēl dzimušas 20. gadsimta pirmās puses patriarhālajā un konservatīvajā Brazīlijas sabiedrībā.
Abu māsu sapņiem nav lemts piepildīties. Despotiskā tēva dēļ viņām ilgi būs liegts redzēties. Bet pat tālu viena no otras viņas ticēs, ka reiz satiksies…
Piesātinātas un sulīgas krāsas, spilgtas Brazīlijas ainavas, dziļi dzīvesstāsti, kuri nevar atstāt vienaldzīgu.
Ieguvusi “Zelta palmas zaru” Kannās programmā “Īpašais skatījums”.

Spilgta un talantīga filma, kuras pamatā Martas Bataļas romāns.

Nominēta “Oskara” balvai 2020. gadā!

GORS Kultūras vēstnieku programmas dalībniekiem biļetes ar atlaidi, veicot pirkumu kasēs vai Latgales vēstniecības GORS biļešu sistēmas klienta profilā. Kasēs lūgums uzrādīt karti pirms pirkuma veikšanas.
Ieeja koncertzālē tikai ar mutes un deguna aizsegu.
Iegādājoties biļeti uz šo pasākumu, Jūs apliecināt, ka:
– ievērosiet visus ‘Covid-19’ izplatības ierobežošanai ieviestos drošības pasākumus, informācija par kuriem būs pieejama arī  norises vietā;
– respektēsiet  organizatoru norādījumus norises vietā – par apmeklētāju plūsmas organizāciju, par higiēnas prasību ievērošanu, dezinfekcijas līdzekļu pieejamību u. c.

Informējam, ka pasākuma laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā u.tml.

Ja Jūs nevēlaties tikt fotografēts vai filmēts, Jums ir tiesības pieprasīt, lai šādas darbības attiecībā uz Jums netiek veiktas. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, sazinoties ar personas datu apstrādes pārzini – SIA “Austrumlatvijas koncertzāle” administrāciju klātienē, Rēzeknē, Pils ielā 4; zvanot 646 33303 vai rakstot gors.kino@rezekne.lv.

Detaļas

Datums:
27. augusts, 2021
Laiks:
21:00 - 23:20
Izmaksas:
10.00EUR – 12.00EUR
Kategorijas:
,
Mājaslapa:
https://biletes.latgalesgors.lv/lv/invisible-life-drama

Organizators

Austrumlatvijas koncertzāle, SIA