Loading notikumi
  • Šis notikums ir pagājis.

GORS. Intara Rešetina režijā “Skroderdienas Silmačos”

18. jūnijs, 2019 plkst. 19:00 - 21:30

€12.00 – €20.00

“Skroderdienas Silmačos” Dailes teātra aktiera un režisora Intara Rešetina jaunajā iestudējumā, ko nedrīkst palaist garām! 

Pirmās izrādes tika spēlētas jau pagājušajā gadā dažās ievērojamākajās Latvijas brīvdabas estrādēs. Izpārdotajās estrādēs skatītāji izrādi sveica ar stāvovācijām un sajūsmu. Lūk dažas no atsauksmēm:
“Šīs Skroderdienas ir lieliskākās, kādas līdz šim redzētas!”
“Ieva Florence ir visfantastiskākā Ieviņa, kāda redzēta līdzšinējos Skroderdienu iestudējumos!”
“Gribējās dziedāt līdzi!”
“Rešetinam izdevies dziļi uztaustīt attiecību tēmu un vienlaikus ārkārtīgā jautrībā izspēlēt visas Blaumaņa ēverģēlības!”

Jaunajā iestudējumā spēlē īstens zvaigžņu sastāvs, lielākoties Dailes teātra aktieri – Ģirts Ķesteris, Vita Vārpiņa, Aija Dzērve, Sarmīte Rubule, Aldis Siliņš, Mārtiņš Upenieks, Kaspars Zāle, Ieva Florence, Lidija Pupure, Akvelīna Līvmane, Lelde Dreimane un Marģers Eglinskis.

Ne velti saka, ka Skroderdienas ir ne tikai visu laiku populārākā latviešu luga, bet tradīcija, kas jāpiedzīvo jebkura vecuma latvietim, lai Līgo svinības būtu patiesi smeķīgas un pilnīgas.

Režisoru Intaru Rešetinu raksturo perfekcionisms, lieliska humora izjūta, skatītāju vēlmju izjušana un režisoriski līdz smalkām detaļām nostrādāti darbi. Par šo iestudējumu viņš saka: ”Blaumaņa trāpīgais cilvēcības, mīlestības, latvietības kods, kas caurstrāvo viņa daiļradi, ir pāri visam! Skroderdienas Silmačos ir visiem zināma, jautra, muzikāla, viegla, bet tai pat laikā smeldzīga un patiesa fabula!”.

Aicinām visus biļetes iegādāties patiešām laicīgi – kā rāda pieredze, labākās sēdvietas tiek izpirktas zibenīgi un ne visi paspēj iegādāties biļeti uz Jāņu tradicionālo “Skroderdienas Silmačos” lugas izrādi.

Informējam, ka pasākuma laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā u.tml.

Ja Jūs nevēlaties tikt fotografēts vai filmēts, Jums ir tiesības pieprasīt, lai šādas darbības attiecībā uz Jums netiek veiktas. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, sazinoties ar personas datu apstrādes pārzini – SIA “Austrumlatvijas koncertzāle” administrāciju klātienē, Rēzeknē, Pils ielā 4; zvanot 646 33303 vai rakstot koncertzale@rezekne.lv.

Detaļas

Datums:
18. jūnijs, 2019
Laiks:
19:00 - 21:30
Izmaksas:
€12.00 – €20.00
Kategorijas:
,
Mājaslapa:
https://latgalesgors.lv/lv/skroderdienas-silmacos-intara-resetina-rezija

Organizators

Latvijas kultūras attīstības biedrība