Loading notikumi
  • Šis notikums ir pagājis.

GORS. Hārlemas gospeļkoris

16. novembris, 2019 plkst. 18:00 - 19:30

€20.00 – €35.00

Hārlemas gospeļkoris (The World Famous Harlem Gospel Choir) izpilda mūsdienīgu gospeļmūziku, kurā sadzirdama arī džeza un blūza ietekme. Šis gospeļkoris ir sinonīms spēcīgiem vokāliem, krāšņai skaņai un uzlādējošai enerģijai. Koris visur pulcē piepildītas skatītāju zāles, jo emocijas, ko raisa dziedātāju dzīvesprieks un spēcīgās balsis, spēj aizkustināt un iedvesmot jebkuru, neskatoties uz konfesionālo piederību, vecumu un interesēm. Hārlemas eņģeļi – tā šos dziedoņus nodēvējis grupas U2 līderis Bono. Jau vairāk nekā 30 gadus koris uzstājas ne vien dzimtajā Amerikā, bet arī citur pasaulē, iedvesmojot cilvēkus. “Hārlemas eņģeļu” repertuārā ir gan tradicionālie, gan mūsdienīgi gospeļi. Rēzeknē dzirdamā gospeļkora programma būs īpašs veltījums dziedātāja Prinsa (Prince) daiļradei un piemiņai (With a special tribute to Prince).

Hārlemas gospeļkori 1986. gadā izveidoja Alens Beilijs – popmūzikas pasaulē pazīstams producents, kurš pirms tam strādāja ar tādām zvaigznēm kā Laionels Ričijs, Prinss un Maikls Džeksons. Korī apvienojušies labākie Hārlemas kristīgo draudžu dziedātāji un mūziķi. Koris uzstājies kopā ar Bono, Vūpiju Goldbergu, Daianu Rosu un citām zvaigznēm, dziedājis pāvestiem Jānim Pāvilam II un Benediktam XVI, kā arī Nelsonam Mandelam. 2018. gadā koris kopā ar dziedātāju Semu Smitu uzstājies arī Grammy mūzikas balvas pasniegšanas ceremonijā.

GORS Kultūras vēstnieku programmas dalībniekiem biļetes ar 10% atlaidi, veicot pirkumu kasēs vai Latgales vēstniecības GORS biļešu sistēmas klienta profilā. Kasēs lūgums uzrādīt karti pirms pirkuma veikšanas. Līdz 15.09. īpašais piedāvājums – GORS Kultūras vēstnieku programmas dalībniekiem atlaide biļetēm 30 %.

Bērni līdz 7 gadu vecumam pasākumā var netikt ielaisti. Pusstundu pirms pasākuma sākuma sāk darboties bērnu istaba, kas pieejama bērniem vecumā no trīs līdz septiņiem gadiem. Bērnu istabas apmeklējums ir bez maksas. Pirms tam lūgums pieteikties, zvanot +371 64633303.

Informējam, ka pasākuma laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. 
Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā u.tml.

Ja Jūs nevēlaties tikt fotografēts vai filmēts, Jums ir tiesības pieprasīt, lai šādas darbības attiecībā uz Jums netiek veiktas. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, sazinoties ar personas datu apstrādes pārzini – SIA “Austrumlatvijas koncertzāle” administrāciju klātienē, Rēzeknē, Pils ielā 4; zvanot 646 33303 vai rakstot koncertzale@rezekne.lv.

Detaļas

Datums:
16. novembris, 2019
Laiks:
18:00 - 19:30
Izmaksas:
€20.00 – €35.00
Kategorijas:
,
Mājaslapa:
https://latgalesgors.lv/lv/harlemas-gospelkoris

Organizators

Austrumlatvijas koncertzāle, SIA