Loading notikumi
  • Šis notikums ir pagājis.

GORS. Grupas “Bez PVN” dzīsmu albuma prezentacejis svātki

21. novembris, 2020 plkst. 18:00 - 20:00

34.00EUR

Pasuokumā grupa apvīnuos sova jaunuokuo studejis albuma prezentaceju ar dzīsmu vysaida veida interpretacejom. Albumā byus apkūpuotys gon jau pazeistamys, gon i mozuok dzierdātys pādejūs godu grupys “Bez PVN” dzīsmis. 

Tai kai ir nūvāruota interese nu cylvāku pusis, jaunais grupys “Bez PVN” muzykys albums byus pīejams na viņ elektroniskā formatā Spotify, iTunes, bet i taustamūs veidūs.

Vītu skaits īrūbežuots!

Bērnistaba, kamēr spēkā pulcēšanās ierobežojumi ar distancēšanos, diemžēl nebūs pieejama.
Atgādinām, ka pirms un pēc pasākuma apmeklētājiem ir lūgums lietot sejas maksu. Pasākuma laikā, atrodoties personalizētā sēdvietā, maska nav jālieto.

Vēršam apmeklētāju uzmanību tam, ka tiks ievēroti visi valsts noteiktie drošības pasākumi. Aicinām izvērtēt savu veselības stāvokli un neapmeklēt pasākumu, ja jums ir elpceļu infekcijas slimības simptomi (drudzis, klepus, elpas trūkums), kā arī ja jums ir noteikts pienākums ievērot pašizolāciju, mājas karantīnu vai stingras izolācijas nosacījumus.

Iegādājoties biļeti uz šo pasākumu, Jūs apliecināt, ka:
– ievērosiet visus ‘Covid-19’ izplatības ierobežošanai ieviestos drošības pasākumus, informācija par kuriem būs pieejama arī koncerta norises vietā;
– respektēsiet koncerta organizatoru norādījumus norises vietā – par apmeklētāju plūsmas organizāciju, par higiēnas prasību ievērošanu, dezinfekcijas līdzekļu pieejamību u. c.

Informējam, ka pasākuma laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā u.tml.

Ja Jūs nevēlaties tikt fotografēts vai filmēts, Jums ir tiesības pieprasīt, lai šādas darbības attiecībā uz Jums netiek veiktas. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, sazinoties ar personas datu apstrādes pārzini – SIA “Austrumlatvijas koncertzāle” administrāciju klātienē, Rēzeknē, Pils ielā 4; zvanot 646 33303 vai rakstot koncertzale@rezekne.lv.

Detaļas

Datums:
21. novembris, 2020
Laiks:
18:00 - 20:00
Izmaksas:
34.00EUR
Kategorijas:
,
Mājaslapa:
https://www.latgalesgors.lv/lv/grupas-bez-pvn-dzismu-albuma-prezentacejis-svatki

Organizators

Latgaliešu mūzikas grupa Bez PVN, biedrība