Loading notikumi
  • Šis notikums ir pagājis.

GORS. Francijas kvartets “IMPÉRIAL ORPHÉON”

2. marts plkst. 18:00 - 19:30

€13.00 – €16.00

Francijas kvarteta “Impérial Orphéon” skanējums neatgādina nevienu citu apvienību uz plašās džeza mūzikas skatuves. Jau pēc pāris skaņdarbiem viņu koncerts pārvēršas par eksplozīvas enerģijas piesātinātu priekšnesumu, kas mudina uz dejošanu. “Impérial Orphéon” programmā dzirdamas melodijas no brazīļu ritmiem līdz Balkānu aizrautībai, no atpazīstamas popmūzikas līdz skumjām blūza melodijām.

Grupa izveidojusies, satiekoties četriem multiinstrumentālistiem, kuru īpašā kvalitāte ir izcili izjustā saspēle. „Impérial Orphéon” apvienojušies Remi Puliakiss (balss, akordeons), Žerāls Ševijons (basa un soprāna saksofoni, elektronika), Damjēns Sabatjē (baritona, alta un sopranīno saksofoni, teremīns, elektronika), kā arī Antonēns Lēmarī (sitaminstrumenti, perkusijas). Damjēns Sabatjē un Žerāls Ševijons izmanto visu iespējamo saksofona kā mūzikas instrumenta arsenālu un elektroniskos efektus. Līdz ar Antonēna Lēmarī aizrautīgo perkusiju spēli, Remī Puliakisa virtuozo akordeona spēli un lirisko dziedājumu, mūziķu sniegums pārvēršas par balli mūsdienīgos raksturdeju ritmos.

GORS Kultūras vēstnieku programmas dalībniekiem biļetes ar 10% atlaidi, veicot pirkumu kasēs vai Latgales vēstniecības GORS biļešu sistēmas klienta profilā. Kasēs lūgums uzrādīt karti pirms pirkuma veikšanas.

Bērni līdz 7 gadu vecumam pasākumā var netikt ielaisti. Pusstundu pirms pasākuma sākuma sāk darboties bērnu istaba, kas pieejama bērniem vecumā no trīs līdz septiņiem gadiem. Bērnu istabas apmeklējums ir bez maksas. Pirms tam lūgums pieteikties, zvanot +371 64633303.

Informējam, ka pasākuma laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā u.tml.

Ja Jūs nevēlaties tikt fotografēts vai filmēts, Jums ir tiesības pieprasīt, lai šādas darbības attiecībā uz Jums netiek veiktas. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, sazinoties ar personas datu apstrādes pārzini – SIA “Austrumlatvijas koncertzāle” administrāciju klātienē, Rēzeknē, Pils ielā 4; zvanot 646 33303 vai rakstot koncertzale@rezekne.lv.

Koncerta norisi atbalsta Francijas institūts Latvijā un VKKF.

Detaļas

Datums:
2. marts
Laiks:
18:00 - 19:30
Izmaksas:
€13.00 – €16.00
Kategorijas:
,
Mājaslapa:
https://latgalesgors.lv/lv/imperial-orpheon-francija

Organizators

Austrumlatvijas koncertzāle, SIA