Loading notikumi
  • Šis notikums ir pagājis.

GORS. Fonda Viegli koncerts “Viss skaidri redzams”

6. februāris, 2019 plkst. 19:00 - 20:45

€15.00 – €20.00

Un viss tik skaidri redzams šaipusē,
Un viss tik skaidri redzams otrā pusē.” /Imants Ziedonis/
Koncertos skanēs skaistākās fonda “Viegli” dziesmas no albumiem: “Viegli”, “Vakars.Pietura.Jasmīns” un “Loks paliek vaļā”.  Uzstāsies mūziķi, kuri piedalījušies visu trīs albumu ierakstā – Renārs Kaupers, Jānis Holšteins-Upmanis (Goran Gora), Māra Upmane-Holšteine, Raimonds Gusarevs (El Mars) kopā ar Vidzemes kamerorķestri, kā arī fonda “Viegli” draugi un atbalstītāji. Mūziķu sastāvs katrā koncertā var būt mainīgs.
Pirmās tirdzniecībā pieejamās biļetes maksā 15 eiro, nākamās biļetes – 17 un 20 eiro.
Visi pasākumā gūtie ieņēmumi tiks ieguldīti Imanta Ziedoņa fonds “Viegli” un Imanta Ziedoņa muzeja mērķu īstenošanai.
Informējam, ka pasākuma laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā u.tml.
Ja Jūs nevēlaties tikt fotografēts vai filmēts, Jums ir tiesības pieprasīt, lai šādas darbības attiecībā uz Jums netiek veiktas. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, sazinoties ar personas datu apstrādes pārzini – SIA “Austrumlatvijas koncertzāle” administrāciju klātienē, Rēzeknē, Pils ielā 4; zvanot 646 33303 vai rakstot koncertzale@rezekne.lv.

Detaļas

Datums:
6. februāris, 2019
Laiks:
19:00 - 20:45
Izmaksas:
€15.00 – €20.00
Kategorijas:
,
Mājaslapa:
https://latgalesgors.lv/lv/viss-skaidri-redzams-fonda-viegli-koncerts

Organizators

Imanta Ziedoņa fonds “Viegli”