Loading notikumi
  • Šis notikums ir pagājis.

GORS. Elīna Garanča. Solokoncerts II

13. oktobris, 2020 plkst. 20:00 - 21:00

30.00EUR – 60.00EUR
!!! Elīnas Garančas solokoncerts 13. oktobrī no plkst. 18.00 sadalīts divos koncertos – plkst. 17.30 un plkst. 20.00. Iegādātās biļetes derīgas, taču visas biļetes, kas uz koncertu pirktas līdz 17.09.20. (ieskaitot), lūgums samainīt pret kāda no abiem koncertiem ar jauno norises laiku biļetēm mainītajā Lielās zāles sēdvietu plānā, kas piemērots atbilstoši šobrīd pastāvošajiem distancēšanās un pasākumu rīkošanas ierobežojumiem. Biļešu maiņu vēlams veikt līdz 1. oktobrim. Paldies par sapratni!
Biļešu maiņu var veikt:
– Ja dzīvojat Rēzeknē, tās tuvumā maiņu varat veikt klātienē GORS Informācijas centrā;
– ne nedzīvojat Rēzeknē, aicinām sazināties koncertzale@rezekne.lv vai 64633303, rezervēsim vietas jaunajā sēdvietu plānā (biļetes saņemsiet elektroniski vai sev ērtā laikā GORS Informācijas centrā).

Ar solokoncertu šī gada 13. oktobrī Latgales vēstniecībā GORS pirmo reizi uzstāsies viena no pieprasītākajām operdziedātājām pasaulē, mecosoprāns Elīna Garanča. Slavenās dziedātājas skatuves partneris Latvijas koncertos būs viens no pasaulē labākajiem koncertmeistariem – izcilais skotu pianists Malkolms Martino (Malcolm Martineau).

“Elīna Garanča ir viena no pieprasītākajām dziedātājām uz Zemes – pasaulē šobrīd ir tikai daži mecosoprāni, kuri spētu viņai līdzināties vokāli, muzikāli vai dramatiski,” par latviešu dziedātāju raksta medijs “New York Classical Review”. Gan “Lielajā dzintarā”, gan GORĀ šī būs pasaulslavenās latviešu mākslinieces debija. Elīna Garanča Latvijā uzstāsies ar kamermūzikas programmu. Dziedātājas skatuves partneris, pianists Malkolms Martino pazīstams kā koncertmeistars labākajām pasaules operas dīvām –  Annai Ņetrebko, Annei Sofijai fon Oterei, Andželai Georgiū u.c. Kopā ar Elīnu Garanču viņi aizvadījuši spožus koncertus prestižākajās zālēs pasaulē – Vigmora zālē Londonā, Kārnegī zālē Ņujorkā, Musikverein koncertzālē Vīnē u. c.

Abu mākslinieku skatuviskā partnerība tiek dēvēta par maģisku. “Elīnas Garančas balss smalkajā klavieru pavadījumā ne tikai aizkustina, bet arī apreibina – tajā ir viss krāsu un emociju spektrs. Tā ir balss, kura ir sasniegusi briedumu, taču nav zaudējusi maigumu, vieglumu un elastīgumu,” raksta kritiķi. Koncerta programma tiks precizēta.

Latvijā rudenī dziedātāja sniegs tikai divus koncertus – 10. oktobrī Liepājas koncertzālē “Lielais dzintars” un 13. oktobrī Latgales vēstniecībā GORS Rēzeknē.

GORS Kultūras vēstnieku programmas dalībniekiem biļetes ar 30% atlaidi, veicot pirkumu kasēs vai Latgales vēstniecības GORS biļešu sistēmas klienta profilā. Kasēs lūgums uzrādīt karti pirms pirkuma veikšanas.

Grupām virs 20 cilvēkiem atlaide – 30 %. Piedāvājums spēkā, piesakot biļetes caur GORS Informācijas centru +371 646 33303.

Bērni līdz 7 gadu vecumam pasākumā netiks ielaisti. Pastāvošo ierobežojumu dēļ bērnistaba šobrīd uz nenoteiktu laiku diemžēl ir slēgta.

Informējam, ka pasākuma laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā u.tml.

Ja Jūs nevēlaties tikt fotografēts vai filmēts, Jums ir tiesības pieprasīt, lai šādas darbības attiecībā uz Jums netiek veiktas. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, sazinoties ar personas datu apstrādes pārzini – SIA “Austrumlatvijas koncertzāle” administrāciju klātienē, Rēzeknē, Pils ielā 4; zvanot 646 33303 vai rakstot koncertzale@rezekne.lv.

Detaļas

Datums:
13. oktobris, 2020
Laiks:
20:00 - 21:00
Izmaksas:
30.00EUR – 60.00EUR
Kategorijas:
,
Mājaslapa:
https://www.latgalesgors.lv/lv/elina-garanca-solokoncerts-ii

Organizators

Austrumlatvijas koncertzāle, SIA