Loading notikumi
  • Šis notikums ir pagājis.

GORS. “Dziesmu stāsti”. Kristīne Kārkle-Kalniņa, Marts Kristiāns Kalniņš un Edgars Kārklis

6. jūnijs plkst. 19:00 - 20:15

25.00EUR

Koncertprogrammu “Dziesmu stāsti”, kuru izspēles un izdziedās mūziķi Kristīne Kārkle-Kalniņa, Marts Kristiāns Kalniņš un Edgars Kārklis, mūziķi paši apraksta šādi: “Katrai dziesmai ir savs stāsts un ceļš, kā tā nonākusi pie mums. Šie stāsti sākas ar bērnību, ģimenes godiem, kur dziesma ir skanējusi un veidojusi mūsu izpratni par pasauli un vērtībām. Mūzika, dziesmas latviešu un latgaliešu valodās ir arī mūsu stāsts šodien. Skaistās latgaliešu tautasdziesmas, tām līdzās pa kādai krāšņai dziesmai no tālās Kurzemes, latviešu autoru dziesmas, kas izdziedātas uz mazākām un lielākām skatuvēm, un kļuvušas iemīļotas visu mūsu vidū. Tā ir mūsu pagātne, tagadne un nākotne, kamēr to dziedāsim, stāstīsim un radīsim.”

Kristīne un Edgars kopā kopš bērnu dienām darbojušies Līvānu folkloras kopā “Ceiruleits”, apvienībā “Brāļi un māsas” un citos projektos. Visi trīs kopā muzicē ne vien ģimenē, bet arī apvienībā “Raxtu Raxti”. Tāpat Edgars Kārklis ir bungu un dūdu grupas “Auļi” dalībnieks, bet Marts Kristiāns Kalniņš grupas “Autobuss Debesīs” mūziķis.

Vēršam apmeklētāju uzmanību tam, ka tiks ievēroti visi valsts noteiktie drošības pasākumi. Aicinām izvērtēt savu veselības stāvokli un neapmeklēt pasākumu, ja Jums ir elpceļu infekcijas slimības simptomi (drudzis, klepus, elpas trūkums), kā arī ja Jums ir noteikts pienākums ievērot pašizolāciju, mājas karantīnu vai stingras izolācijas nosacījumus.
GORS Kultūras vēstnieku programmas dalībniekiem biļetes ar 10% atlaidi, veicot pirkumu kasēs vai Latgales vēstniecības GORS biļešu sistēmas klienta profilā. Kasēs lūgums uzrādīt karti pirms pirkuma veikšanas.
Pasākums nav piemērots bērniem, kas jaunāki par 7 gadiem. Bērnu istaba nav pieejama šī brīža noteikto ierobežojumu dēļ.
Garderobe darbosies pašapkalpošanas režīmā – garderobē drīkst ienākt ievērojot 2 m distanci; drīkst izmantot tikai norādītos āķīšus.
Ieeja Mazajā zālē no plkst. 18.40
Klientu plūsmas kontrolei ieiešana kases zonā tiek organizēta caur Mazās zāles ieeju, bet ieiešana kafejnīcas un izstāžu zonā – caur Lielās zāles ieeju.
Iegādājoties biļeti uz šo pasākumu, Jūs apliecināt, ka:
– ievērosiet visus ‘Covid-19’ izplatības ierobežošanai ieviestos drošības pasākumus, informācija par kuriem būs pieejama arī koncerta norises vietā;
– respektēsiet koncerta organizatoru norādījumus norises vietā – par apmeklētāju plūsmas organizāciju, par higiēnas prasību ievērošanu, dezinfekcijas līdzekļu pieejamību u. c.
Informējam, ka pasākuma laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā u.tml.
Ja Jūs nevēlaties tikt fotografēts vai filmēts, Jums ir tiesības pieprasīt, lai šādas darbības attiecībā uz Jums netiek veiktas. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, sazinoties ar personas datu apstrādes pārzini – SIA “Austrumlatvijas koncertzāle” administrāciju klātienē, Rēzeknē, Pils ielā 4; zvanot 646 33303 vai rakstot koncertzale@rezekne.lv.

Detaļas

Datums:
6. jūnijs
Laiks:
19:00 - 20:15
Izmaksas:
25.00EUR
Kategorijas:
,
Mājaslapa:
https://www.latgalesgors.lv/lv/dziesmu-stasti-kristine-karkle-kalnina-marts-kristians-kalnins-un-edgars-karklis

Organizators

Austrumlatvijas koncertzāle, SIA