Loading notikumi
  • Šis notikums ir pagājis.

GORS. Deju studijas DYNAMIC HIT mūsdienu deju koncerts “Ieelpa”

31. maijs, 2019 plkst. 18:00 - 19:30

€3.00 – €5.00

Rēzeknes deju studijas „Dynamic Hit” tradicionālais pavasara mūsdienu deju koncerts. Vairāk nekā 100 dejotāju izpildīs gan jaunākās horeogrāfijas, gan publikai zināmas un iemīļotas horeogrāfijas hip-hop, šova, džeza un laikmetīgās dejas žanros.

Deju studija “Dynamic Hit” darbojas no 2007. gada 16. novembra un tā ir pirmā neatkarīgā deju studija Rēzeknē, kurā skolotājas un horeogrāfes Diānas Garančas vadībā mūsdienu deju prasmes apgūst dažāda vecuma interesenti. Studijas dejotāji uzstājušies gan tepat Rēzeknē, gan citās Latvijas vietās, ganDiāna Garanča (deju studija “Dynamic hit”)Diāna Garanča (deju studija “Dynamic hit”) arī ārzemēs.

Informējam, ka pasākuma laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā u.tml.

Ja Jūs nevēlaties tikt fotografēts vai filmēts, Jums ir tiesības pieprasīt, lai šādas darbības attiecībā uz Jums netiek veiktas. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, sazinoties ar personas datu apstrādes pārzini – SIA “Austrumlatvijas koncertzāle” administrāciju klātienē, Rēzeknē, Pils ielā 4; zvanot 646 33303 vai rakstot koncertzale@rezekne.lv.

Detaļas

Datums:
31. maijs, 2019
Laiks:
18:00 - 19:30
Izmaksas:
€3.00 – €5.00
Kategorijas:
,
Mājaslapa:
https://latgalesgors.lv/lv/ieelpa-deju-studijas-dynamic-hit-musdienu-deju-koncerts

Organizators

Diāna Garanča (deju studija “Dynamic hit”)