Loading notikumi
  • Šis notikums ir pagājis.

Tiks pārcelts uz 2021.gadu! GORS. Deju studijas “Buras” izrāde “Inside Out”

29. oktobris plkst. 18:00 - 19:15

6.00EUR – 8.00EUR

Pasākums pārcelts no 18. maija uz 29. oktobri!

Deju studijas “Buras” jaunākie dalībnieki (85 dejotāji vecumā no 6–15 gadiem) aicina uz košu, aizraujošu un krāsainu dejas uzvedumu pēc multfilmas “Inside Out” motīviem.

Koncerta laikā dejotāji iedzīvosies multfilmas varoņu neparastajos tēlos – piecās galvenajās emocijās, kuras mīt cilvēku prātos. Prieks, Bailes, Nepatika, Dusmas un Skumjas – katra no šīm emocijām uzskata, ka tieši viņa vislabāk zina, kas ir jādara katrā dzīves situācijā. Līdz ar to veidojas kuriozs, krāsains un jautrs juceklis, kuru aicinām piedzīvot kopā ar dejotājiem. Koncerts būs aizraujošs gan jaunākiem skatītājiem, gan viņu vecākiem. Pirms došanās uz deju izrādi, ja ir iespēja, “Buras” aicina noskatīties arī multfilmu.

Režija: Edīte Ābeltiņa
Horeogrāfi: Edīte Ābeltiņa, Ivars Sakovičs, Ksenija  Simanova, Annija Čiščakova
Deju studija “Buras” ir no Salaspils un tajā darbojas vairāk nekā 165 dejotāji no 6 līdz 35 gadiem. Pastāvēšanas laikā “Buras” koncertējušas daudzviet Latvijā un ārvalstīs. Dejotāji vairākkārt piedalījušās starptautiskajā laikmetīgās dejas festivālā “Laiks dejot”, kā arī ieguvuši augstas vietas citos mūsdienu dejas konkursos.
GORS Kultūras vēstnieku programmas dalībniekiem biļetes ar 10% atlaidi, veicot pirkumu kasēs vai Latgales vēstniecības GORS biļešu sistēmas klienta profilā. Kasēs lūgums uzrādīt karti pirms pirkuma veikšanas.
Informējam, ka pasākuma laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā u.tml.
Ja Jūs nevēlaties tikt fotografēts vai filmēts, Jums ir tiesības pieprasīt, lai šādas darbības attiecībā uz Jums netiek veiktas. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, sazinoties ar personas datu apstrādes pārzini – SIA “Austrumlatvijas koncertzāle” administrāciju klātienē, Rēzeknē, Pils ielā 4; zvanot 646 33303 vai rakstot koncertzale@rezekne.lv.

Detaļas

Datums:
29. oktobris
Laiks:
18:00 - 19:15
Izmaksas:
6.00EUR – 8.00EUR
Kategorijas:
,
Mājaslapa:
https://latgalesgors.lv/lv/inside-out-deju-studijas-buras-izrade

Organizators

Austrumlatvijas koncertzāle, SIA