Loading notikumi
  • Šis notikums ir pagājis.

GORS. Dailes teātra viesizrāde “Klusā daba ar resno puisēnu”

13. februāris plkst. 18:00 - 20:40

€5.00 – €15.00

Dailes teātra viesizrādē “Klusā daba ar resno puisēnu” datoru ģēnijs Pompīlijs dzīvo kopā ar savām trim tantēm. Šī ir pieklājīga māja, un tantes kā trīsgalvu pūķis sargā savu mīļoto krustdēlu no visa ļaunā. Mīlot un rūpējoties par savu dārgo krustdēlu, tantes pat Pompīlijam nolīgst prostitūtu Lilī. Viss nav tik vienkārši, jo Pompīlijs ir ļoti resns. Un ļoti jūtīgs. Tad arī sākas problēmas, jo Pompīlijs iemīlas Lilī.

Freids ir teicis: „Pie visa vienmēr ir vainīgi vecāki.” Tuvāko cilvēku ietekme uz mūsu dzīvēm ir ļoti liela.

Traģikomēdija 2 daļās.

LOMĀS
Artis Robežnieks – Pompīlijs, krustdēls
Olga Dreģe – Vanda, viņa tante
Akvelīna Līvmane – Česonija, viņa tante
Lidija Pupure – Mirela, viņa tante
Ieva Florence – Lilī, prostitūta
Olga Biserova – Dejotāja
RADOŠĀ KOMANDA
Režisors – Mihails Gruzdovs
Komponists – Juris Vaivods
Scenogrāfs – Kristaps Kramiņš
Kostīmu māksliniece – Gerda Šadurska
Gaismu mākslinieks – Ronalds Kļaviņš
Kustību konsultante – Inga Raudinga
Mihaila Gruzdova tulkojums.
Pirmizrāde – 2016. gada 17. novembrī

Izrādē smēķē
Izrāde nav ieteicama līdz 14 gadu vecumam.

GORS Kultūras vēstnieku programmas dalībniekiem biļetes ar 10% atlaidi, veicot pirkumu kasēs vai Latgales vēstniecības GORS biļešu sistēmas klienta profilā. Kasēs lūgums uzrādīt karti pirms pirkuma veikšanas.

Bērni līdz 7 gadu vecumam pasākumā var netikt ielaisti. Pusstundu pirms pasākuma sākuma sāk darboties bērnu istaba, kas pieejama bērniem vecumā no trīs līdz septiņiem gadiem. Bērnu istabas apmeklējums ir bez maksas. Pirms tam lūgums pieteikties, zvanot +371 64633303.

Informējam, ka pasākuma laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā u.tml.

Ja Jūs nevēlaties tikt fotografēts vai filmēts, Jums ir tiesības pieprasīt, lai šādas darbības attiecībā uz Jums netiek veiktas. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, sazinoties ar personas datu apstrādes pārzini – SIA “Austrumlatvijas koncertzāle” administrāciju klātienē, Rēzeknē, Pils ielā 4; zvanot 646 33303 vai rakstot koncertzale@rezekne.lv.

 

Detaļas

Datums:
13. februāris
Laiks:
18:00 - 20:40
Izmaksas:
€5.00 – €15.00
Kategorijas:
,
Mājaslapa:
https://latgalesgors.lv/lv/klusa-daba-ar-resno-puisenu-dailes-teatra-viesizrade

Organizators

Austrumlatvijas koncertzāle, SIA