Loading notikumi
  • Šis notikums ir pagājis.

GORS. Bērnu izrāde “Mi-mi-miški,meža aizstāvēji”

12. novembris, 2019 plkst. 18:00 - 19:00

€11.00 – €18.00

Iemīļotie multfilmas varoņi aicina mazos skatītājus aizraujošajā un izzinošajā ceļojumā “Mi-mi-mišku” pasaulē! 12. novembrī notiks krāšņās interaktīvās izrādes “Mi-mi-miški: Meža aizstāvji“ pirmizrāde.

Skatītājiem būs iespēja redzēt visus multfilmas varoņus uz vienas skatuves: Tučku, Kešu, Pomogašu un protams Cipu! Jūs sagaida dejas, dziesmas, joki, jautras interaktīvas spēles un robota Rubika kvests. Izrāde norisināsies ne tikai uz skatuves, bet arī zālē – jūsu bērns kļūs par pilnvērtīgu izrādes dalībnieku.

Izrādes sižets ir ne tikai aizraujošs, bet arī izzinošs! Bērni un vecāki uzzinās, kā pareizi uzvesties mežā, iekurt ugunskuru un kā būtu jārīkojas, lai nekaitētu dabai. Tas ir ne tikai jautra, bet arī noderīga laika pavadīšana. Nav noslēpums, ka bērni vislabāk uztver informāciju, ja par to stāsta iemīļotie varoņi. Atnāciet 12. novembrī uz izrādi “Mi-mi-miški: Meža aizstāvji“ pēc spožām emocijām un jaunām zināšanām!

Izrāde ieteicama no 2 gadu vecuma.
Pasākuma valoda – krievu.
Informējam, ka pasākuma laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā u.tml.
Ja Jūs nevēlaties tikt fotografēts vai filmēts, Jums ir tiesības pieprasīt, lai šādas darbības attiecībā uz Jums netiek veiktas. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, sazinoties ar personas datu apstrādes pārzini – SIA “Austrumlatvijas koncertzāle” administrāciju klātienē, Rēzeknē, Pils ielā 4; zvanot 646 33303 vai rakstot koncertzale@rezekne.lv.

Detaļas

Datums:
12. novembris, 2019
Laiks:
18:00 - 19:00
Izmaksas:
€11.00 – €18.00
Kategorijas:
,
Mājaslapa:
https://latgalesgors.lv/lv/mi-mi-miski-meza-aizstavji-bernu-izrade

Organizators

V events agency, SIA