Loading notikumi
  • Šis notikums ir pagājis.

Tiks pārcelts! GORS. Balzamvakariņas Latvijas svētku noskaņās

13. novembris, 2020 plkst. 19:00 - 22:00

29.00EUR

Aicinām atklāt Latvijas garšas burvību kopā ar dzēriena “Rīgas Melnais Balzams” kokteiļiem, stāstiem un ēdieniem. Vakara viesis – “Rīgas Melanais Balzams” globālais vēstnieks Justs Kiščenko.

Iegādājoties biļeti uz šo pasākumu, Jūs apliecināt, ka:
– ievērosiet visus ‘Covid-19’ izplatības ierobežošanai ieviestos drošības pasākumus, informācija par kuriem būs pieejama arī koncerta norises vietā;
– respektēsiet koncerta organizatoru norādījumus norises vietā – par apmeklētāju plūsmas organizāciju, par higiēnas prasību ievērošanu, dezinfekcijas līdzekļu pieejamību u. c.

Informējam, ka pasākuma laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā u.tml.

Ja Jūs nevēlaties tikt fotografēts vai filmēts, Jums ir tiesības pieprasīt, lai šādas darbības attiecībā uz Jums netiek veiktas. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, sazinoties ar personas datu apstrādes pārzini – SIA “Austrumlatvijas koncertzāle” administrāciju klātienē, Rēzeknē, Pils ielā 4; zvanot 646 33303 vai rakstot koncertzale@rezekne.lv.

Detaļas

Datums:
13. novembris, 2020
Laiks:
19:00 - 22:00
Izmaksas:
29.00EUR
Kategorijas:
,
Mājaslapa:
https://www.latgalesgors.lv/lv/balzamvakarinas-latvijas-svetku-noskanas

Organizators

Austrumlatvijas koncertzāle, SIA