Loading notikumi

Pārcelts uz 2021.gada 5.jūniju! GORS. Baibas Sipenieces stāvizrāde ar bufetes elementiem “Vienreiz jau var”

5. jūnijs, 2021 plkst. 18:00 - 20:00

€10.00 – €18.00

Saglabājoties pasākumu rīkošanas un apmeklētāju skaita ierobežojumiem, Baibas Sipenieces stāvizrāde tiek pārcelta no 5. aprīļa, 2. augusta un 15. novembra uz 2021. gada 5. jūniju. Nopirktās biļetes ir derīgas, taču, ja būs nepieciešama biļešu maiņa, par to tiks ziņots. Paldies par sapratni!

Vienreizējs BSG (Baibas Sipenieces-Gavares) iznāciens stāvizrādes formā ar bufetes elementiem “VIENREIZ JAU VAR”.

“2020. gada 2.augustā svinēšu savus 50. Šis cipars man šausmīgs likās līdz tam brīdim, kamēr nesāku apmeklēt jubilejas ballītes nu gluži normāliem cilvēkiem, proti, brālim, māsai, vīram, draugiem. Tomēr tādas tremolo bungas iekšā jūtu gan! Tie ir tie mani gadi, kuri “tiem trakajiem zirgiem skrien līdz un aizmirst, vai vakars vai rīts”. Lai novadētos, citu mudināta, pašas intuīcijas vadīta, nolēmu nostāstīt tos stāstus nost, jo liktenis man bijis ļoti vēlīgs, ļaudams satikt tik daudzus trakoti interesantus cilvēkus”, saka Baiba.

“Šajā savā pirmajā stāvizrādē es gribu dalīties ar saviem notikumiem, kuri, pateicoties ārkārtīgi vēlīgam liktenim, ar mani ir notikuši – kāzas, bēres, apkūlības, – ar visu, kas sakrājies. Turklāt tie no manis nekur neiet prom, tāpēc nu šī būs tā reize, kad tas viss “nāks ārā”, saka Baiba.

“Gaidu un ceru, ka pavadītais laiks manā sabiedrībā nebūs sabeigts; tas būs tāds sākums foršam vakaram, jo kad tas beigsies, nakts būs vēl jauna! Uz drīzu tikšanos!”

Darbosies bufete. Vietu skaits ierobežots. Vairāk informācijas: 29131458

Informējam, ka pasākuma laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā u.tml.

Ja Jūs nevēlaties tikt fotografēts vai filmēts, Jums ir tiesības pieprasīt, lai šādas darbības attiecībā uz Jums netiek veiktas. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, sazinoties ar personas datu apstrādes pārzini – SIA “Austrumlatvijas koncertzāle” administrāciju klātienē, Rēzeknē, Pils ielā 4; zvanot 646 33303 vai rakstot koncertzale@rezekne.lv.

Detaļas

Datums:
5. jūnijs, 2021
Laiks:
18:00 - 20:00
Izmaksas:
€10.00 – €18.00
Kategorijas:
,
Mājaslapa:
https://www.latgalesgors.lv/lv/tiks-parcelta-uz-2021-gada-5-juniju-vienreiz-jau-var-baibas-sipenieces-stavizrade-ar-bufetes-0

Organizators

Art Management Group, SIA