Loading notikumi

Pārcelts! GORS. “Atkal, atkal ir debesis pušu”. Māra Čaklā 80. jubilejas koncerts

7. maijs plkst. 19:00 - 20:30

12.00EUR – 25.00EUR

Pasākums pārcelts no 2020. gada 16. maija uz 2021. gada 7. maiju. Nopirktās biļetes ir derīgas – tās nav nepieciešams apmainīt, un nauda par biļetēm netiek atgriezta.

Rūpējoties par sabiedrības veselību un pildot valdības lēmumu, no 13. marta līdz š. g. 9. jūnijam, tāpat kā citur Latvijā, ārkārtējās situācijas laikā Latgales vēstniecībā GORS ir pārtraukta pasākumu norise. Šajā periodā plānotie pasākumi tiek pārcelti uz vēlāku laiku. Iegādātās biļetes lūdzam saglabāt – tās būs derīgas arī pasākumu jaunajos norises datumos! Visi pārcelto pasākumu datumi tiks izziņoti tiklīdz būs iespējams.

Ņemot vērā Patērētāju tiesību aizsardzības centra (PTAC) ziņojumu, precizējam informāciju par situāciju ar biļetēm uz pasākumiem kas tiek pārcelti/atcelti līdz ārkārtējās situācijas beigām saslimšanas ‘Covid-19’ izplatības un ārkārtējās situācijas izziņošanas dēļ:
– ja pasākums atcelts, naudu par biļetēm pircējs var saņemt atpakaļ vai organizators var piedāvāt apmeklēt citu līdzvērtīgu pasākumu;
– ja pasākums pārcelts uz vēlāku datumu, nopirktās biļetes ir derīgas – tās nav nepieciešams apmainīt, un nauda par biļetēm netiek atgriezta.

Plašāk: ptac.gov.lv/lv/news/informacija-par-parceltajiem-pasakumiem

Koncertzāles apmeklētājus lūdzam būt pacietīgiem un sekot līdzi aktuālajām ziņām. Paldies par sapratni!

ATKAL, ATKAL IR DEBESIS PUŠU

“Atkal, atkal ir debesis pušu”, tā iesākas slavenās izrādes “Lilioms” fināla dziesma, kurai tekstu tālajā 1971. gadā uzrakstīja dzejnieks Māris Čaklais, bet mūziku sakomponēja Imants Kalniņš. Dzejnieka ciešā mijiedarbība ar šo komponistu radījusi izcilas un latviešu kultūrā paliekošas vērtības: “Lilioma” dziesma kļuvusi ka sava veida kultūras himnu, kuru Latvijas kopkoris izpilda katros Dziesmu un deju svētkos. Dziesmas no filmas “Četri balti krekli” sava laicīgā teksta un melodiskuma dēļ joprojām ir aktuālas latviešu mūzikas repertuārā.

Šogad dzejnieks svinētu 80. dzimšanas dienu. Tapēc, par godu izcilā dzejnieka lielajai jubilejai, visā Latvijā izskanēs koncerti “Atkal, atkal ir debesis pušu”.

Māra Čaklā dzeju izcilā komponista Imanta Kalniņa un Ērika Ķiģeļa ieaustajā mūzikā izdziedās Marts Kristiāns Kalniņš, Olga Rajecka, Antra Stafecka, Dainis Skutelis, Mūziķu pavadošais sastāvs – Jānis Kalniņš, Jānis Miltiņš, Jānis Rubenis, Gidons Grinbergs un koncerta muzikālais vadītājs Emīls Zilberts, kā arī samtainās balss īpašnieks, aktieris Mārtiņš Vilsons, kurš koncerta apmeklētājiem ļaus aizplūst Māra Čaklā liriskajā dzejas pasaulē.

Koncertā izskanēs zināmas un tautā iemīļotas dziesmas “Viņi dejoja vienu vasaru”, “Pomerančo vainadziņš”, Saldus saule”, “Akāciju palags”, “Pilsētā, kura piedzimst vējš” , “Es esmu bagāts” u.c.

Koncerts 2 daļās.

Informējam, ka pasākuma laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā u.tml.

Ja Jūs nevēlaties tikt fotografēts vai filmēts, Jums ir tiesības pieprasīt, lai šādas darbības attiecībā uz Jums netiek veiktas. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, sazinoties ar personas datu apstrādes pārzini – SIA “Austrumlatvijas koncertzāle” administrāciju klātienē, Rēzeknē, Pils ielā 4; zvanot 646 33303 vai rakstot koncertzale@rezekne.lv.

Detaļas

Datums:
7. maijs
Laiks:
19:00 - 20:30
Izmaksas:
12.00EUR – 25.00EUR
Kategorijas:
,
Mājaslapa:
https://www.latgalesgors.lv/lv/atkal-atkal-ir-debesis-pusu-mara-cakla-80-jubilejas-koncerts

Organizators

Latvijai, biedrība