Loading notikumi
  • Šis notikums ir pagājis.

GORS. Aleksandra Gaļina komēdija “Sirēna un Viktorija”

1. februāris, 2020 plkst. 18:00 - 19:40

10.00EUR – 15.00EUR

Aleksandrs Gaļina. “Sirēna un Viktorija”. Komēdija 2 daļās

Krievu dramaturga Aleksandra Gaļina lugā “Sirēna un Viktorija” divas sievietes ir kā pretpoli, kas nemanot ļaujas piedzīvojumiem ar noslēpumainu vīrieti.

Viena ir vientuļa skolotāja ar angļu gramatikas zināšanām somā, bet otra, izbijusi biznesmene ar skotu viskiju uz galda. Abas dāmas pietiekoši atšķirīgas, bet tajā pašā laikā līdzīgi vientuļas, risinājumu meklē pie vīrieša, kas dāmām dzīvi sagriež kājām gaisā. Noslēpumainais svešinieks sola piepildīt dāmām visslēptākās vēlēšanās. Rodas jautājums, vai daudzsološais vīrietis ir tas, par ko uzdodas?

Komēdija “Sirēna un Viktorija” ir Feliksa Deiča iestudējums, kurš daudzus gadus tiek turēts aktieru Zelta fondā un, šobrīd restaurēts, tas atkal spēj dzīvot mūsu sirdīs.

Iestudējums runā par cilvēciskām, siltām attiecībām, pēc kādām mēs ilgojamies ikviens. Pozitīvs lādiņš, prieks un siltums ir šī iestudējuma pamatvērtības.

Režisors: Felikss Deičs
Lomās: Aīda Ozoliņa, Jakovs Rafalsons, Gunta Virkava
Komponists: Valdis Zilveris

Bērni līdz 7 gadu vecumam pasākumā var netikt ielaisti. Pusstundu pirms pasākuma sākuma sāk darboties bērnu istaba, kas pieejama bērniem vecumā no trīs līdz septiņiem gadiem. Bērnu istabas apmeklējums ir bez maksas. Pirms tam lūgums pieteikties, zvanot +371 64633303.

Informējam, ka pasākuma laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā u.tml.

Ja Jūs nevēlaties tikt fotografēts vai filmēts, Jums ir tiesības pieprasīt, lai šādas darbības attiecībā uz Jums netiek veiktas. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, sazinoties ar personas datu apstrādes pārzini – SIA “Austrumlatvijas koncertzāle” administrāciju klātienē, Rēzeknē, Pils ielā 4; zvanot 646 33303 vai rakstot koncertzale@rezekne.lv.

Detaļas

Datums:
1. februāris, 2020
Laiks:
18:00 - 19:40
Izmaksas:
10.00EUR – 15.00EUR
Kategorijas:
,
Mājaslapa:
https://latgalesgors.lv/lv/sirena-un-viktorija-aleksandra-galina-komedija

Organizators

Biedrība Aīda