Loading notikumi
  • Šis notikums ir pagājis.

Gleznotājas Baibas Rēderes darbu izstādes atklāšana

29. septembris, 2018 - 27. oktobris, 2018

Mūsdienu mākslas galerijā no 29.septembra līdz 27.oktobrim būs apskatāma gleznotājas Baibas Rēderes darbu izstāde “Paisums un bēgums”Izstādes atklāšana un tikšanās ar mākslinieci notiks 29.septembrī plkst.17.00. Uz pasākumu aicināts ikviens interesents.

Par izstādei tapušajiem darbiem Baiba Rēdere stāsta: “Iedvesmu jauniem darbiem smēlos ceļojumā uz Maroku šī gada februārī. Gleznas tapušas eļļas un manā autortehnikā.  Gleznoju intuitīvi, ar maigu ekspresiju.  Tas prasa drosmi un paļaušanos procesam, plūsmai, jo bieži nākas saskarties ar nezināmo. Vienlaicīgi tas ir ļoti aizraujoši, jo padara procesu, un es ceru, arī gleznas, dzīvas, jēgpilnas, jo tur ir daudz paisuma un bēguma viļņu, slāņu un meklējumu, kas arī skatītājam ļauj ienirt savā iekšējā ceļojumā.”.

Baiba Rēdere ir studējusi tekstilmākslu Latvijas Mākslas akadēmijā un ieguvusi maģistra grādu multivizuālās mākslas glezniecības meistardarbnīcā pie pasniedzējiem K. Zariņa un A. Naumova, pirms tam absolvējusi Liepājas Lietišķās Mākslas vidusskolu, iegūstot diplomu apģērbu modelēšanā un ir izveidojusi apģērbu zīmolu “Woocoon”. Līdz šim notikušas vairākas mākslinieces personālizstādes un viņa pazīstama arī kā mākslinieku grupas “Kokons” dalībniece.

Izstāde “Paisums un bēgums” Mūsdienu mākslas galerijā būs apskatāma līdz 27.oktobrim. Izstādes norises laikā māksliniece vadīs lekciju mākslas pedagogiem un interesentiem par integrālās mākslas teoriju. Pasākuma norises laiks tiks izziņots atsevišķi www.facebook.com/musdienumaksla.

Izstādes tapšanu finansiāli atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds.

Mūsdienu mākslas galerija atrodas Rīgas ielā 108a, Līvānos, tās apmeklējums – bez maksas. Galerijas darba laiks – no trešdienas līdz sestdienai no pl.12:00-18:00.  Mūsdienu mākslas galerijas darbības virzieni ir izstāžu darbība, neformālās un tālākizglītības joma un inovatīvu kultūras pasākumu organizēšana. Galerijas mērķis ir sekmēt dažādas mākslas izpausmes reģionā un vecināt to pieejamību vietējiem iedzīvotājiem, nodrošinot kvalitatīvu un inovatīvu kultūras pasākumu piedāvājumu.

 

Detaļas

Sākums:
29. septembris, 2018
Beigas:
27. oktobris, 2018
Kategorijas:
, ,