Loading notikumi
  • Šis notikums ir pagājis.

Daugavpils pilsētas un Augšdaugavas novada jauniešu forumu “KĀP-NES!”

12. novembris, 2021 plkst. 14:00

2021.gada 12. novembrī no plkst. 14:00 līdz 18:00 aicinām Daugavpils valstspilsētas un Augšdaugavas novada jauniešus piedalīties tiešsaistes jauniešu forumā “KĀP-NES”. Pasākumu organizē biedrība “Dienvidlatgales NVO atbalsta centrs” (DNVOAC) sadarbībā ar Daugavpils pilsētas un Augšdaugavas novada Izglītības pārvaldēm.

Pieteikties dalībai tiešsaistes jauniešu forumā var aizpildot pieteikuma anketu šeit: ej.uz/KAPNEStiessaiste12112021 līdz 2021. gada 9. novembrim. Ar šīs anketas palīdzību pasākuma organizatori vēlas noskaidrot, kas ir jādara, lai veicinātu jauniešu aktīvu iesaisti īstenotajās iniciatīvās Daugavpils pilsētā un Augšdaugavas novadā, tāpēc reģistrēšanās pēdējo jautājumu nepalaidiet garām! Links, kā pieslēgties tiešsaistes forumam, tiks izsūtīts dalībniekiem pēc reģistrācijas!

Foruma ietvaros kopā ar moderatoriem dalībnieki meklēs atbildes par reģiona resursiem jauniešu līdzdalības veicināšanai. Dalībnieki piedalīsies 11 darba grupās, kur tiks diskutēts par brīvprātīgo darbu, vai tā ir veiksmes atslēga karjeras sākumam, par to, kādi ir resursi un mehānismi jauniešu kopienai iesaistīties iniciatīvās, kā veidot sadarbību un komunikāciju ar lēmumu pieņēmējiem, kā tiešsaistes režīmā būt joprojām aktīviem un iesaistīties skolu pašpārvaldēs, kā arī kādi ir tad jauniešu pieejas modeļi līdzdalībai. Viena no darba grupām būs veltīta arī pedagogiem – skolēnu pašpārvalžu mentoriem. Darba grupas moderēs Vilis Brūveris, Liene Valdmane, Oskars Zuģickis, Henric Johansson, Milāna Loča, Jorens Dobkevičs,  Ieva Johansson, Gunda Pastare, Santa Čeirāne, Linda Freiberga, Mārīte Kravale-Pauliņa, Olga Jefremova un Aivars Bačkurs.

Jāpiebilsts, ka  iepriekšējais Latgales skolēnu pašpārvalžu forums ko rīkoja Dienvidlatgales NVO atbalsta centrs, kopā pulcēja vairāk nekā 230 dalībniekus no 18 pašvaldībām.

Jauniešu foruma “KĀP-NES” PROGRAMMA

Pasākums norisinās projekta “Kompleksi pasākumi Latgales reģiona iedzīvotāju pilsoniskās aktivitātes veicināšanai” (Nr. 2021/LV/NVOF/MAC/049) ietvaros, ko finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Pasākuma ietvaros tiks veikti ekrānšāviņi ar mērķi nodrošināt projekta publicitāti.

Papildus informācijai: Oskars Zuģickis, DNVOAC koordinators, tālr.: 26565858, e-pasts: oskars@nvoc.lv

Detaļas

Datums:
12. novembris, 2021
Laiks:
14:00
Kategorijas:
, ,