Loading notikumi
  • Šis notikums ir pagājis.

Daugavpilī notiks Latgales sieviešu forums “Sievietes loma mainīgajā pasaulē”

1. novembris, 2019 plkst. 10:00 - 14:00

Biedrībai “Daugavpils lietišķo sieviešu klubs OLIVIA” šī gada novembrī paliek 20 gadi. 

Organizācijas  laikā  ir iegūta liela pieredze sabiedriskajā darbā.

Ja Jūs aktīvi  iesaistāties  sabiedriskajās kustībās, veicat  uzlabojumus  reģiona vai kopienas dzīvē, darbojoties nevalstiskās organizācijās vai veicat brīvprātīgo darbu  un vēlaties  dalīties pieredzē un apzināt Latgales sieviešu vēlmes un cerības, aicinām jūs piedalīties Forumā “Sievietes loma mainīgajā pasaulē”.

Mums nozīmīgi būs izcelt to, ka bez līdzdalības nav īstenības mūsu reģiona attīstībai un ne mazāk nozīmīgi rast NVO kopīgas idejas un problēmrisinājumus Latgales plānošanas reģiona Attīstības programmai 2021. -2027.gadam. To mēs darīsim kopā ar Latgalē atzītiem zinošiem cilvēkiem: Saeimas un pašvaldību deputātiem, aktīvie sabiedrisko kustību un  uzņēmējdarbības pārstāvjiem.  Paneļdiskusijās,  ko vadīs eksperti, tiks apspriestas šādas  tēmas:

  • Sieviete uzņēmējdarbībā;
  • Sievietes loma vietējā kopienā;
  • Sievietes veselība.

Mums būtiski ir runāt par problēmām, mērķiem un pieredzi, par padarīto, par labo un par kļūdām. To darīsim kopā ar saviem sadarbības partneriem no Dienvidlatgales NVO atbalsta centra un Daugavpils pilsētas un Daugavpils novada pašvaldībām.

Foruma norises laiks  un vieta: 2019 .g. 1. novembrī (piektdiena), plkst.10.00 Daugavpils novada kultūras centrs “Vārpa”.

Lūdzu paziņot par savu piedalīšanos un vēlmi uzstāties  līdz 10. oktobrim atbildot uz e-pasta adresi: gorkina@inbox.lv  vai zvanot uz tālruņiem: 29476204 (Irīna), 29435400 (Vasilisa)

Pasākumi notiek ar biedrības “Dienvidlatgales NVO atbalsta centrs” un LR Kultūras minitrijas līdzdarbības līguma “Par atsevišķu valsts pārvaldes uzdevumu veikšanu pilsoniskās sabiedrības un starpkultūru sadarbības attīstības jomā” (Nr.2.5.-8-17) atbalstu.

Irīna Gorkina, OLIVIA, tālr. 29 47 62 04

 

Detaļas

Datums:
1. novembris, 2019
Laiks:
10:00 - 14:00
Kategorijas:
, ,