Loading notikumi
  • Šis notikums ir pagājis.

Carnival Youth kino dziesmu koncertsērija “Naivais ku-kū” Lūznavas muižā

25. jūlijs, 2021 plkst. 17:00 - 19:00

Carnival Youth kino dziesmu koncertsērija “Naivais ku-kū” – dziesmas no iemīļotām latviešu filmām jaunās, pašu veidotās aranžijās Lūznavas muižas dārzā 2021. gada 25. jūlijā, plkst. 17:00.

Koncerta programmu veidos gan par klasiku kļuvušo, gan jaunāko filmu spilgtākās skaņu celiņu pērles – no Imanta Kalniņa šedevriem un Raimonda Paula nemirstīgajām himnām līdz mūsdienu mūziķu darbiem. “Naivā ku-kū” centrā būs latviešu kino kanons, piemēram, “Četri balti krekli”, “Klāvs – Mārtiņa dēls”, “Dāvana vientuļai sievietei”, “Ceplis”, “Emīla nedarbi”, “Sprīdītis” u.c.

“Latvijā ir fantastiskas pilis un brīnumskaistas muižas, un mēs esam parūpējušies par lielisku iemeslu, lai dotos tās apskatīt! Mūsuprāt, “Naivais ku-kū” koncertprogramma lieliski iederas šajā estētikā. Esam noilgojušies pēc iespējas spēlēt koncertus, tādēļ aicinām apceļot Latvijas pērles kopā ar mums!” stāsta grupas dalībnieki.

Ierodoties uz jebkuru pasākumu, personai būs jāuzrāda:

– ieejas biļete;

– personu apliecinošs dokuments (TIKAI pase vai elektroniskā identifikācijas karte (eID). Vēršam uzmanību, ka transportlīdzekļa vadītāja apliecību NAV personu apliecinošs dokuments);

– digitālais Covid-19 sertifikāts (ikvienam ir iespēja elektroniski www.covid19sertifikats.lv iegūt digitālu sertifikātu, kas apliecina vakcinācijas pret Covid-19, vīrusa pārslimošanas faktu vai laboratorisko analīžu rezultātus).

Vairāk informācijas par “Naivais ku-kū” tūri – carnivalyouth.lv/naivaisku-ku

Detaļas

Datums:
25. jūlijs, 2021
Laiks:
17:00 - 19:00
Kategorijas:
,