Loading notikumi
  • Šis notikums ir pagājis.

Bezmaksas seminārs “Kā nopelnīt ar nekustamo īpašumu?” Daugavpilī

Daugavpilī 27.septembrī notiks izglītojošs, bezmaksas seminārs, par to, kā nopelnīt ar NEKUSTAMO ĪPAŠUMU. Seminārs, kuru vadīs nekustamo īpašumu guru Latvijā – Deivids Cjukša, ilgs aptuveni 3 stundas un sastāvēs no 3 daļām:
Pirmajā daļā RTU lektors un AVER Brokerage dibinātājs Deivids Cjukša pastāstīs ka, nekustamo īpašumu var izmantot ne tikai dzīvošanai, bet arī pelņas gūšanai, tiks parādīti reāli piemēri, kā un cik daudz investēt nekustamajos īpašumos kurus pirkt, kurus labāk pārdot.

Otrajā daļā LU students un AVER Brokerage Latgales reģiona vadītājs Andrejs Hrolovičs iepazīstinās ar Daugavpils tirgus situāciju: pastāstīs par dzīvojamiem rajoniem Daugavpilī kuri ir pieprasītāki, kuru sēriju mājās ir dārgāki dzīvokļi, kuros nē, sniegs ieskatu privātmāju sektorā.

Trešajā daļā būs iespēja komunicēt savā starpā un uzdot jautājumus semināra vadītājiem.

Seminārs ir BEZMAKSAS un norisināsies Latviešu valodā, taču, ja būs nepieciešams, neskaidrās lietas tiks tulkotas arī krievu valodā.

Lai pietiektos semināram, jāaizpilda anketa: forms.gle/c2RnbXDoLBoAkQiA7

Vietu skaits ir ierobežots!

Seminārs norisināsies 27.09.2019. plkst.18.00 vieta tiks precizēta vēlāk.

Seminārā tiks stāstīs, ka nekustamo īpašumu var izmantot ne tikai dzīvošanai, bet arī pelņas gūšanai, tiks atspoguļota Dauagvpils nekustamo īpašumu tirgus situācija, būs iespēja uzdot jautājumus un komunicēt savā starpā.
Semināra vadītāji: Deivids Cjukša un Andrejs Hrolovičs.

Detaļas

Datums:
27. septembris, 2019
Laiks:
18:00 - 20:00
Kategorijas:
, , ,