Loading notikumi
  • Šis notikums ir pagājis.

Aktieru ansamblis “Drama” Krāslavā!

8. oktobris, 2021 plkst. 18:00 - 20:00

Aktieru ansamblis “Drama” Krāslavā!
Tiek piedāvāta nopietni lustīga un nenopietni nopietna koncertprogramma jebkura vecuma auditorijai, kurai ir kaut vismazākā interese par latviešu teātri, kuri kaut ko atcerās no savas jaunības, vai kuri par to ir gatavi padalīties ar saviem bērniem.… Koncertā skan gan ļoti dzirdētas, gan arī stipri nedzirdētas dziesmas no latviešu teātra izrāžu pūra lādes. Mazliet no latviešu tautas dziedājumiem… Mazliet no sveštautu darinājumiem… Bet – tas viss ir par mums – latviešiem! Daudz kopā dziedama, daudz no jauna atklājama, daudz līdzi šūpojama… Īsumā – kopējas kāju piesišanas piepildīta programma.

Un! Vai mēs zinām, kāds ir latviešu iecienītākais ēdiens? Nu tak… Rasols… Un tieši šāds arī ir šis koncerts. Daudz dažādu sastāvdaļu, kuras visas apbrīnojami turas kopā un atgādina mums bērnības un svētku garšas.
Tā kā mūsu tauta un teātris ir ārkārtīgi bagāta ar brīnišķīgiem komponistiem, dzejniekiem un teātra mūziku, tad šī ir iespēja uz kādu mazu daļu no tā atskatīties, bet vislabāk – tajā piedalīties.
Koncertā mūs gaida satikšanās ar tādiem Latvijas dižgariem kā R. Pauls, I. Kalniņš, I. Vīgners…
Bet! Tas viss var notikt tikai pateicoties skatītājiem, kuru skanīgās basis ir neatņemama šī koncerta sastāvdaļa.
Uz tikšanos un sadziedāšanos!

Detaļas

Datums:
8. oktobris, 2021
Laiks:
18:00 - 20:00
Kategorijas:
,