Loading notikumi
  • Šis notikums ir pagājis.

Rēzeknes Teātra “Joriks” izrāde “Mans kaimiņš ebrejs”

9. jūlijs, 2021 plkst. 18:00 - 16. jūlijs, 2021 plkst. 20:00

Pirmizrādi 9.jūlijā piedzīvos Rēzeknes Teātris Joriks muzikāli dokumentālā izrāde „Mans kaimiņš ebrejs”.

Vasaras unikālais pasākums, astoņās dienās tiks nospēlētas sešas izrādes. Laika posmā no 9.jūlija līdz 16.jūlijam Rēzeknes Zaļās sinagogas kvartālā norisināsies izrāde „Mans kaimiņš ebrejs”. Tā ir par ebreju kopienas dzīvi dažādu laikmetu griezumā un valstu ietvaros Latgales teritorijā, par tradīcijām, kultūru un vēstures notikumiem. Saikne no pagātnes līdz pat šodienai.

9.jūlijā pl. 18.00
10.jūlijā pl. 18.00
11.jūlijā pl. 18.00
14.jūlijā pl. 18.00
15.jūlijā pl. 18.00
16.jūlijā pl. 18.00
Radošā komanda:
Komponists: Jēkabs Nīmanis
Režisors: Mārtiņš Eihe
Librets: Krista Burāne
Dzejnieks: Kirils Vilhelms Ēcis
Scenogrāfija: Pamela Butāne
Vēstures konsultants: Kaspars Strods
Lomās: Inese Pudža, Rūta Holendere, Karīna Lučiņina, Sandija Dovgāne, Jana Ļisova, Artūrs Čukurs, Kristīne Klimanova, Larisa Beilo, Tatjana Suhiņina-Pecka, Jekaterina Garfunkele, Nadežda Voronova, Larisa Ščukina, Aivars Pecka, Kārlis Tols, Vladimirs Petrovs, Genādijs Voronovs.
Piedalās: J.Ivanova Rēzeknes mūzikas vidusskolas koris, vad. Anda Lipska, profesionālais pūšamo instrumentu orķestris “Rēzekne”, vad. Sergejs Sergejevs un Jānis Pavlovskis, akordeonisti Zane Vancāne un Igors Popovs, Rēzeknes teātra jauniešu studijas dalībnieki, vad. E.Klimanovs un L.Ščukina, dejotāji no jauniešu deju kopas Dziga, vad. I.Žirgule.
Izrāde latviešu un krievu valodā. Izrādes ilgums 2 h 30 min
Skatītājiem pēc izrādes būs iespēja komunicēt ar radošo komandu, uzdot sev interesējošos jautājumus.
Īpašs paldies Inetai Zelčai – Sīmansonei, Lolitai Tomsonei, Viktoram Brodam un Rēzeknes ebreju kopienai!
Izrāde norisināsies 10 dažādās lokācijās, Rēzeknes Zaļās sinagogas kvartālā, ieeja izrādē no Krāslavas, Izraēlas un Liepājas ielām. Plašāka informācija pieejama mūsu Facebook lapā. Iestudējums tapis, pateicoties Valsts Kultūrkapitāla fondam un Rēzeknes pilsētas domei. Projekts „Rezekne city model 1935 for Rezekne – Holocaust in Rezekne” tapis sadarbībā ar British Council pārstāvniecību Latvijā “People to People Cultural Engagement” programmas ietvaros. Vairāk par British Council darbību Latvijā meklē www.britishcouncil.lv
Apmeklējot pasākumu, lūgums ievērot visus spēkā esošos Covid-19 ierobežojumus un noteikumus. Biļetes iespējams iegādāties “Biļešu paradīzes kasēs” un www.bilesuparadize.lv. Rēzeknieša kartes īpašniekiem īpaša izrādes cena! Rēzeknieša karte kopā ar biļeti jāuzrāda pie ieejas!
ATGĀDINĀM!
Apmeklējot izrādi “Mans kaimiņš ebrejs”, jāuzrāda Covid-19 sertifikāts, kurš apliecina, ka apmeklētājs ir pabeidzis pilnu vakcinācijas kursu pret Covid-19, pārslimojis Covid-19 pēdējo 6 mēnešu laikā vai ir derīgs Covid-19 negatīvs analīžu rezultāts.
Pasākumus kopā ar vecākiem varēs arī apmeklēt bērni līdz 12 gadu vecumam, kas nav vakcinēti, pārslimojuši, un viņiem nebūs jāveic Covid-19 tests (bērni no 12 gadu vecuma var vakcinēties, tāpēc viņiem jābūt vakcinētiem, pārslimojušiem vai jāveic Covid-19 tests). Apmeklējot pasākumu, obligāti jāuzrāda personu apliecinošs dokuments, personalizēta biļete un derīgs sertifikāts, kā arī rēzeknieša karte (ja esat iegādājies biļeti ar atlaidi).
Izrādē ieeja no Krāslavas, Izraēlas un Liepājas ielas pusēm.
Jautājumu un neskaidrību gadījumā zvanīt – 26589432 (Elīna)

 

Detaļas

Sākums:
9. jūlijs, 2021 plkst. 18:00
Beigas:
16. jūlijs, 2021 plkst. 20:00
Kategorijas:
,